Pastāvīga sadraudzība ar Dievu

Miers jums, dārgie Dieva bērni, kuri lasāt „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Ticu, ka Tas Kungs, caur gudrības vārdu, kuru Viņš mums šai dienai dod, darīs jūs stiprākus.Mēs turpinām runāt par dzīvību pārpilnībā, jo Dievs vēlas, lai tāda būtu katram Viņa bērnam.  
„Bet tagad visu to atmetiet: dusmas, ātrsirdību, ļaunprātību, zaimus un nekaunīgas runas, kas ir jūsu mutē.”(Kolosiešiem 3:8).
 Šis pants parāda mums to, ka tad, ja mums būs pastāvīga sadraudzība ar Dievu, – mums būs viegli atmest ikvienu grēku un veco dzīves veidu.  
„Tad nu kā Dieva izredzētie, svētie un mīļotie, tērpieties sirsnīgā līdzjūtībā, laipnībā, pazemībā, lēnībā, pacietībā….”(Kolosiešiem 3:12).
  Ja mēs regulāri pavadīsim laiku ar Dievu, tad mēs ieraudzīsim sevi kā izredzētos, svētos un Dieva mīļotos. Mēs katrs esam izredzētais, bet, daži no mums to redz un tic tam, savukārt dažiem – tas joprojām nav atklājies. Ja tu skatīsies uz sevi kā uz Dieva izredzēto, tad tev būs viegli ietērpties un atspoguļot savā dzīvē „ līdzjūtību, laipnību, pazemību, lēnību, pacietību….”Bez tam, tu ieraudzīsi, kā šīs īpašības sāks ietekmēt tavu iekšējo stāvokli un tavas attiecības ar Dievu un cilvēkiem.  
„Bet Kristus miers lai valda jūsu sirdīs, jo tam jūs esat aicināti kā viena miesa; esiet pateicīgi! Kristus vārds lai bagātīgi mājo jūsos: pamācait un paskubinait cits citu visā gudrībā ar psalmiem, himnām un garīgām dziesmām, žēlastībā dziedādami savās sirdīs Dievam! Un visu, ko vien jūs darāt vārdos vai darbos, to visu darait Kunga Jēzus Vārdā, pateikdamies Dievam Tēvam caur Viņu.”(Kolosiešiem 3:15-17).
  Kad tu atklāsi sevi Viņā, tad Viņa miers valdīs tavā sirdī, un tad tev būs viegli dzīvot šai pasaulē līdz ar citiem cilvēkiem. Ja tu atklāsi sevi Viņā , tad Dieva gudrība pavadīs tevi tavā dzīvē, un tu varēsi kļūt par mierinājuma un atbalsta avotu citiem. Kad tu atklāsi sevi Viņā, tad tava attieksme pret darbu un vispār pret jebkuru darbību mainīsies.Bez tam, ja tu atklāsi sevi Viņā, – tas labvēlīgi ietekmēs tavas attiecības ģimenē. 
„Sievas, esiet paklausīgas saviem vīriem, tā tas pieklājas Tā Kunga draudzē. Vīri, mīliet savas sievas un neesiet skarbi pret viņām. Bērni, klausait saviem vecākiem visās lietās, jo tas patīk Tam Kungam. Tēvi, nekaitinait savus bērnus, lai tie netop bailīgi. Kalpi, klausait visās lietās saviem laicīgajiem kungiem, ne vien acu priekšā, kā tādi, kas cilvēkiem grib izpatikt, bet ar neviltotu sirdi, Kristus bijībā. Visu ko darāt, darait no sirds, it kā savam Kungam un ne cilvēkiem, jo jūs zināt, ka Tas Kungs par atmaksu jums dos debesu mantojumu. Jūs jau kalpojat savam Kungam – Kristum.”(Kolosiešiem 3:18-24).
 Kad tu atklāsi sevi Viņā, tad atnāks pārmaiņas un sakārtotība tavā ģimenē. Ja sieva atklās sevi Viņā, – viņai būs viegli pakļauties savam vīram, un viņa jutīsies kā Dieva izredzētā, un ne kā otršķirīga būtne. Vīri, kuri atklās priekš sevis to, kas viņi ir Kristū, varēs pašaizliedzīgi mīlēt savas sievas.Un to visu mēs saucam par dzīvību pārpilnībā!Dzīvība pārpilnībā nav iespējama, ja tu neesi sevi atklājis Viņā. Taču tu nevarēsi atklāt sevi Viņā, ja tu nesāksi meklēt to, kas augšā un pārdomāt par Viņu.Savukārt tas, nav iespējams bez sadraudzības ar Dievu.Neļauj nevienam nozagt tavas sadraudzības laiku ar Dievu, un tad tu ieraudzīsi, ka šīs attiecības sāk labvēlīgi ietekmēt tavu darbu, tavu ģimeni, tavas attiecības ar citiem cilvēkiem. 
„…..Es esmu nācis, lai tiem būtu dzīvība un pārpilnība.”(Jāņa 10:10b)
 Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.