Mēs esam zemes sāls un pasaules gaisma II

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Mēs turpinām sarunu par mūsu, kā Dieva vēstnešu lomu un funkcijām uz zemes. Mēs runājām par to, ka Bībele mūs sauc par Kristus vēstnešiem, caur kuriem Dievs salīdzina pasauli ar Sevi. Bībele mūs dēvē arī par zemes sāli un pasaules gaismu. Taču, ja mēs kā Kristus vēstneši uz zemes aktīvi nepraktizēsim savu ticību, tad mūsu sabiedrībā iestāsies pagrimums. Ja mēs šodien palūkojamies uz veiksmīgām un uzplaukstošām valstīm, tad mēs redzam, ka šajās valstīs darbojas un tiek praktizētas kristīgās vērtības. Tikai taisnība var paaugstināt tautu, – tas ir Dieva likums. Tikai taisnība paaugstina tautu! Netaisnība un grēks – iznīcina tautu. 
„ Sāls ir laba lieta, bet, ja sāls tapusi nesālīga, ar ko tad jūs to darīsit derīgu? Turiet sāli sevī un turiet mieru savā starpā.” (Marka 9:50).
 Kā redzams šai Rakstu vietā, tad sāls – tā ir laba lieta, un kristīgā ticība ir – ļoti noderīga un nepieciešama katrai sabiedrībai. Sabiedrība, kurā dzīvo ticīgi cilvēki, – tā ir Dieva svētīta sabiedrība. Bet sabiedrība būs svētīta tikai tad, ja tajā dzīvojošie ticīgie apzināsies sevi un rīkosies kā Kristus vēstneši, kā zemes sāls un gaisma šai sabiedrībai. Mums kā ticīgajiem ir jābūt par svētību mūsu sabiedrībai. Mums jāpiepilda mūsu sabiedrība ar patiesības gaismu. Mums ir jāatklāj šai pasaulei mūsu Glābējs Kristus kā dzīvības Autors. Dieva daba, kuru mēs nesam sevī, – tā ir tā, kas dara mūs par sāli mūsu sabiedrībā. Bet ja mēs nepieņemam Dieva dabu un dzīvojam tikai priekš sevis, ja mēs ar savu dzīvi neatspoguļojam Dieva dabu un patiesības gaismu, ja mēs dzīvojam tā, kā dzīvo šī pasaule, – tad mēs kā sāls topam nederīga un nevaram mainīt savu sabiedrību. Mateja Evaņģēlijā tiek uzskaitītas noteiktas rakstura īpašības, kas jāattīsta sevī, lai mēs patiesi būtu zemes sāls, kura nezaudē savu spēku, kura ir par svētību šai zemei. Kad ticīgie patiesi sāks sālīt savu sabiedrību ar Dieva patiesību un Dieva Valstības vērtībām, tad Dievs izmainīs mūsu sabiedrību – caur Saviem bērniem. Bet, par to mēs sīkāk parunāsim rīt. Lai Dievs bagātīgi svētī ikvienu no jums!  Līdz rītam!  Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.