Pateicības derība II

Labdien, dārgie draugi! Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Dievs mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu! Vai tev ir vajadzīgs spēks, lai savā dzīvē pakāptos augstāk? Vai tu jūti, ka dzīvē pastāv dažas augstienes, kurās tu gribētu pacelties savā dzīvē, bet tev nez kādēļ to neizdodas izdarīt? Tad tev ir jāsaprot, ka bez spēka no augšienes un bez atbalsta no debesīm tev nekas neizdosies. Bet tu taču zini, kur smelties šo spēku? Pravietis Habakuks pateica mums priekšā, kur smelties spēku tam, lai savā dzīvē paceltos uz nākamā pakāpiena, lai paceltos augstumos, kurus mums sagatavojis Tas Kungs. 
„ Ja vīģes koks arī neziedēs un vīnakokam nebūs ogu un ja nepiepildās arī cerības, kādas bija liktas uz eļļas kokiem, un arī tīrumi nesniedz nekādu barību, ja sīklopi būtu izzuduši no aplokiem un kūtīs nebūtu arī vairs neviena liellopa, tad es tomēr gribu gavilēt savam Kungam un likt izpausties savam priekam par savu Glābēju, savu Dievu! Jo Dievs Tas Kungs ir mans spēks un darīs manas kājas vieglas kā kalnu kazai un pāri maniem augstumiem rādīs man ceļu un vadīs mani!” (Habakuka 3:17-19).
 Un tālab, nežēlojies vairs par savām problēmām vai grūtībām, bet labāk meklē iemeslu lai pateiktos! Atrodi iemeslu tam, lai, neskatoties uz saviem apstākļiem, priecātos un dotu slavu Dievam. Un tieši tad tu atklāsi, ka Tas Kungs ir – tavs spēks un Tas, Kurš dara tavas kājas, kā stirnai, pārvēršot to, kas tev labas, vēl labākā, un tavu labāko – vislabākajā! Dievs var pavairot tavu „daudz” lielākā vairumā un tavu „lielāko vairumu” lielum lielā vairumā! Neatņem sev spēku! Prieks tai Kungā ir tavs spēks un stiprinājums! Šīs Rakstu vietas apgalvo, ka tad, ja tu pa īstam sāksi pateikties Dievam un sāksi priecāties par Viņa svētībām, Viņš nostiprinās tevi šajās svētībās un dos tev spēku pacelties nākamajā līmenī vai svētību etapā, kurš ir augstāks, nekā esošais etaps. Mēs lasām Bībelē par to, kā vesela nācija nokļuva zem lāsta tikai tāpēc, ka nekalpoja Dievam ar prieku un līksmību sirdī. 
„ Tāpēc, ka tu Tam Kungam, savam Dievam, neesi kalpojis ar prieku un ar labsirdību, kad tev visas lietas bija pārpārim. Un tu kalposi saviem ienaidniekiem, ko Tas Kungs pret tevi sūtīs, izsalkumā un slāpēs, kailumā un visu lietu trūkumā; un Viņš liks dzelzs jūgu uz tavu kaklu, līdz Viņš tevi izdeldēs.” (5.Mozus 28:47-48).
 Tāpēc, ka tie tā arī nepriecājās, tā arī neiemācījās paust pateicību par pārpilnību un Dieva brīnumiem viņu dzīvēs, – Dievs pasludināja, ka viņu svētības ir – nolādētas! Patiesībā, nav nekāda prieka kalpošanā ienaidniekiem, prieka par dzīvošanu badā, kailam un trūkumā. Tās visas ir pazīmes lāstam to cilvēku dzīvē, kuri reiz baudīja Dieva pārpilnību, bet kuri izrādījās nespējīgi palikt Dieva mīlestībā un saglabāt savas svētības. Tā ir ļoti nopietna situācija, ja Dievs ir spiests nolādēt svētības, un ja cilvēks, kurš baudījis pārpilnību, pēkšņi pārvēršas cilvēkā, kurš, trūkuma dēļ, kalpo saviem ienaidniekiem. Lai tas, Jēzus Vārdā, nenotiek ar tevi! Jēzus Vārdā, tu nekļūsi par savu ienaidnieku kalpu! Jēzus Vārdā, tu nepazīsi ne badu, ne slāpes, ne trūkumu! Un tomēr, tas nav jautājums, kas saistīts tikai ar manām un tavām lūgšanām. Tev jānododas pateicībai, priekam un līksmībai Dieva priekšā. Sāc kalpot Tam Kungam ar prieku un līksmību sirdī! Sāc svētīt un dot Dievam slavu par Viņa uzticību, par to, ka Viņš Sevi pilnībā nodevis tev, par Dieva vēlmi svētīt un sargāt tevi! Dievs vēlas, lai tu progresē visās savas dzīves sfērās. Dievs grib darīt tavas kājas, kā stirnai, un pacelt tevi tavos augstumos! Kļūsti pateicīgs, un Dieva svētības neliks gaidīt uz sevi, bet pārpilnībā piepildīs tavu dzīvi! 
„Dievs apjož mani ar spēku un dara līdzenus manus ceļus, Viņš man devis stirnu kājas un pacēlis mani augstā vietā.”(Psalms 18:33-34).
 Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.