Dievs mums ir atklājis daudzus noslēpumus, kurus citi nesaprot, tāpēc mums ir iemesls slavēt un pateikties Dievam

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Mēs turpināsim runāt par pateicības nozīmi. Mēs runājām, ka Jēzus ir mūsu piemērs. Jēzus vienmēr pateicās Dievam un tādā veidā nodemonstrēja Savu piekrišanu tam, ka Dieva griba ir taisna un Dieva ceļi pilnīgi. Daudzi brīnumi Jēzus dzīvē netieši bija saistīti ar Viņa pateicīgo sirdi. Pirmkārt, Jēzus vienmēr pateicās Tēvam par Dieva atklāsmēm. Dievs mums ir atklājis daudzus noslēpumus, kurus citi nesaprot, tāpēc mums ir iemesls slavēt un pateikties Dievam. Mēs varam pateikties Dievam par to, ka mums ir atklāti Viņa darbi un brīnumi. Mēs jau tagad varam redzēt un demonstrēt Dieva darbus savā dzīvē. Mums ir jākļūst kā bērniem, lai personīgi pārdzīvotu Dievu. Kad mēs sākam strīdēties ar Dievu, domājot, ka mēs zinam un saprotam vairāk nekā Dievs, tad mēs kļūstam gudri paši savās acīs un zaudējam piekļuvi Dieva gudrībai un noslēpumiem. Daudzas lietas ir apslēptas no mums, bet slava Dievam, ka mums jau tagad daudz kas ir atklāts. Tāpēc, mums pastāvīgi ir jāpateicas Dievam par to, ko mēs jau zinam, un ko Dievs mums atklāj tagad. Tādā veidā, Dievs mums dod vairāk Savas gaismas. 
„ … bet mēs sludinām Dieva gudrību noslēpumā, apslēpto gudrību, ko Dievs paredzējis no mūžības laikiem, lai mūs celtu godā. To nav atzinis neviens šīs pasaules valdnieks; jo, ja tie to būtu atzinuši, tad tie nebūtu krustā situši godības Kungu. Bet tā ir, kā rakstīts: ko acs nav redzējusi un auss nav dzirdējusi un kas neviena cilvēka sirdī nav nācis, to Dievs ir sagatavojis tiem, kas Viņu mīl. – Mums Dievs to ir atklājis ar Savu Garu, jo Gars izdibina visas lietas, arī Dieva dziļumus. ”. (1.Kor.2:7-10).
 Šajā Rakstu vietā mēs redzam, ka noslēpumā apslēptais no Dieva ir paredzēts mūsu godam. Tas nozīmē, ka bez Dieva noslēpumu atklāsmes mēs nevarēsim staigāt uzvarā un slavā. Mēs nevarēsim kļūt veiksmīgi un efektīvi dzīvē bez Dieva gudrības. Dievs ir ieinteresēts atvērt mūsu prātu un darīt mums saprotamu Dieva apslēpto gudrību. Daudzas lietas Dievs atklāj caur Svēto Garu. Kurš no jums godīgi var teikt, ka Dievs jums kaut ko ir atklājis? Bija kaut kas ko tu nezināji, nesaprati vai biji apjucis, bet Dievs tev to atklāja, lai tu varētu ieiet godībā. Bībele saka, ka mēs esam Valstības bērni un mums ir dots zināt Debesu Valstības noslēpumus. Tāpēc, līdzīgi kā Jēzum, mums ir japateicās Dievam par visām Viņa atklāsmēm mūsu dzīvē. Atceries tos brīžus, kad Dievs tev atklājās, un pateicies Viņam par to. Agrāk daudzi no jums, piemēram, nesaprata desmitās tiesas un ziedošanas principu. Un sātans mānīja jūs, sakot, ka draudze un mācītājs jūs muļķo, ka jums tikai ir sapūderētas smadzenes, minot par piemēru faktus par finansiāliem noziegumiem draudzēs. Bet, slava Dievam, tagad tu pats esi pieķēries šai patiesībai, tāpēc uzticami un regulāri dod desmito tiesu un ziedojumus Tam Kungam. Tu kļuvi par muļķi daudzu cilvēku acīs, lai iegūtu ne šīs pasaules gudrību, bet gudrību, kas nāk no Dieva. 
„ Lai neviens sevi nepieviļ! Ja kas jūsu starpā tur sevi par gudru šīs pasaules lietās, tam jātop ģeķim, lai tas kļūtu gudrs. ”. (1 Kor.3:18).
 Mūsu gudrība ir tajā, lai dzirdētu, saprastu un darītu to, ko Dievs mums saka darīt. 
„ Tāpēc ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un dara, pielīdzināms gudram vīram, kas savu namu cēlis uz klints. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās šim namam virsū, nams tomēr nesabruka; jo tas bija celts uz klints. Un ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un nedara, pielīdzināms ģeķim, kas savu namu cēlis uz smiltīm. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās namam virsū, tad tas sabruka; un posts bija liels.” ” . (Mat.7:24-27).
 Caur atklāsmi no augšienes Dievs tevi ir atbrīvojis no skopuma važām, no nabadzības gara. Un tāpēc, Dievs varēs pagodināties tavās finansēs un aizvedīs tevi līdz uzvarai. Pateicies Dievam par atklāsmēm par veselību, par prieku, par lūgšanām, par aicinājumu, par plānošanu, par ģimeni, par finansēm. Pateicies Dievam par daudziem labajiem darbiem, kurus Viņš jau ir izdarījis un turpina darīt, lai svētības nekad nebeidzas tavā dzīvē. Lai Tas Kungs svētī jūs un jūsu tuviniekus!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.