Sāc ar sevi! (Daina Eglīte)

Dievs aicina katru no mums izpētīt savu sirdi, aicina iedziļināties sevī.
     Esi nomodā par sevi pašu un par mācību, turies pie tā, jo, darīdams to, tu izglābsi gan pats sevi, gan tos, kas klausās tevi.   (1Tim.4:16)
      Ir pienācis laiks, kad mums ir uzmanīgi jāpārskata savu dzīvi un jāsāk veidot raksturu atbilstošu Dieva Vārdam.Mācītājs Rufus pagājušajā svētdienā mācīja mūs par pakļaušanos varas pārstāvjiem, kurus Dievs ir nolicis pār mums. Dievs saka, ka katram no mums ir jāskatās uz savu sirds stāvokli un ne uz savu kaimiņu. Sāc ar sevi! Ir sākusies jauna sezona, kad mums ir nopietni jāņem vērā un jāpielieto savā dzīvē tas Vārds, kuru Dievs mums saka katru svētdienu. Ļausim Dievam izmainīt mūs no iekšienes, lai mēs spētu nest augļus Viņa Valstībai.Dievs mums katram ir noteicis savu vietu un dāvanas un tas nav pēc mūsu gribēšanas vai cenšanās, bet pēc Dieva gribas un pēc tā, ko Viņš ir ieplānojis. Dievs atved uz draudzi daudz dažādu cilvēku, un tas viss, lai Viņa namā būtu pilnība. Dievs vēlās, lai mēs papildinātu viens otru, kalpojot katrs ar to dāvanu, kuru Dievs mums ir piešķīris. Dieva namā nevajadzētu būt tādām lietām, kā skaudība un lepnība. Mūsu katra atbildība ir noteikt savu dāvanu un savu vietu un kalpot ar to Dievam un cilvēkiem un būt pateicīgiem Viņam par to vietu, kuru Viņš mums ir piešķīris.Daina arī runāja par to, cik svarīgi ir mīlēt vienam otru. Jēzus atstāja mums divas pavēles – mīlēt To Kungu un savu tuvāko. 
               “Jo šī ir tā vēsts, ko esat dzirdējuši no sākuma, ka mums būs citam citu mīlēt, Mēs zinām, ka esam no nāves pārgājuši dzīvībā, jo mēs mīlam brāļus; kas nemīl, paliek nāvē.   (1Jāņa 3:11, 14)
Tas ir tas vēstījums, kas mums ir jāsadzird un kurā mums ir jāpaliek. Pirmkārt mums ir jāmīl To Kungu bet tas nozīmē praktiski piepildīt to, ko Viņš saka Savā vārdā. Dievs sūta mums vārdu, lai pildītu to. Mēs parādam savu mīlestību Dievam, pildot Viņa Vārdu. Tāpat arī Dievs mūs aicina mīlēt savus brāļus un māsas ar beznosacījuma mīlestību. Ja mūsos katrā būs attīstīta Dieva beznosacījuma mīlestība, tad mums nebūs grūti pakļauties Viņam un tiem cilvēkiem, kurus Dievs noliek virs mums.Dievs vēlās ieviest kārtību Savā Namā, lai Viņš varētu parādīt Savu spēku un lai zeme piepildītos ar Dieva godību un patiesības atziņu.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.