Satver Dieva apsolījumus un uzticies Viņam visā

Esmu priecīgs par jaunu iespēju ar jums šodien tikties! Dievs ir labs. Viņa žēlastība ir atjaunojusies šajā rītā.Šodien turpināsim runāt par izrāvienu.Viens no iemesliem, kāpēc cilvēki nevar saņemt izrāvienu dzīvē ir Dieva ierobežošana ar neticību.
«Pēteris un Jānis gāja uz Templi ap lūgšanas stundu, tas ir, devīto. 2 Tanī brīdī nesa kādu vīru, kas bija tizls no mātes miesām, to ik dienas nolika pie Tempļa durvīm, sauktām par Krāšņajām, lai viņš lūgtu dāvanas no tiem, kas gāja Templī. 3 Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. 4 Bet Pēteris ar Jāni, to cieši uzlūkodami, teica: “Skaties uz mums.” 5 Tas pievērsās viņiem, cerēdams kaut ko no viņiem saņemt. 6 Bet Pēteris sacīja: “Sudraba un zelta man nav; bet, kas man ir, to es tev dodu: nacarieša Jēzus Kristus Vārdā – staigā!” 7 Un, satvēris pie labās rokas, Pēteris to pacēla; tūdaļ viņa pēdas un krumšļi kļuva stingri, 8 un, uzlēcis kājās, viņš varēja staigāt: viņš iegāja kopā ar viņiem Templī, staigāja un lēkāja un slavēja Dievu. 9 Visi ļaudis redzēja viņu staigājam un Dievu teicam; 10 tie viņu pazina un zināja, ka viņš bija tas pats, kas dāvanu dēļ pie Tempļa Krāšņajām durvīm bija sēdējis, un viņi izbijās un brīnījās par to, kas viņam bija noticies » (Ap.d.3: 1-10)
Vīrs, kas bija tizls no mātes miesām, jau bija secinājis, ka Dievs nevar izdarīt dažas lietas. Iespējams, viņš uzticējās Dievam tajā, ka Viņš var dot tam labvēlību cilvēku acīs, kuri nāca uz templi, lai viņi ziedotu dažas monētas. Ja viņš lūdza, tad viņa lūgšanas droši vien skanēja tā: «Kungs palīdzi man šodien saņemt pēc iespējas lielāku žēlastības dāvanu». Bet, kā tad ar kāju dziedināšanu? Vai par to viņš kādreiz lūdza? Par to es šaubos. Kad viņš ieraudzīja Pēteri un Jāni, ko viņš lūdza viņiem? Vai viņš lūdza palūgt par viņa dziedināšanu? Nē, viņš viņiem lūdza žēlastības dāvanu.
« Redzēdams Pēteri un Jāni, kas gribēja ieiet Templī, viņš lūdza kādu dāvanu. » (Ap.d.3:3).
Bībele apgalvo, ka ar Dievu viss ir iespējams.
«Un Jēzus tos uzlūkoja un tiem sacīja: “Cilvēkiem tas nav iespējams, bet Dievam visas lietas iespējamas.» (Мat.19:26) « Bet Jēzus uz to sacīja: “Tu saki: ja tu spēj! Kaut tu varētu ticēt! Tas visu spēj, kas tic.» (Мk.9:23).
Nevajag Dievu ierobežot savā dzīvē ar neticību. Viens no veidiem, kā mēs ierobežojam Dievu un palēninām Viņa iejaukšanos mūsu dzīvē, ir neticība.
«Tomēr viņi grēkoja joprojām un neticēja Viņa brīnuma darbiem. 33 Tad Viņš lika izgaist viņu dienām nīcībā un viņu gadiem postīgā steigā. » (Ps.78: 32-33).
Iespējams, jūs nezināt, kādā veidā Dievs izmainīs jūsu situāciju, bet jūs variet būt pārliecināti, ka Viņš ir spējīgs izmainīt jūsu situāciju, ja vien jūs noticēsiet Viņam.Izraēla bērni ierobežoja Dievu ar savu neticību, un arī Jēzus neko nevarēja darīt tur, kur bija neticība.
«Un Viņš tur nevienu brīnumu nevarēja darīt, tik vien retiem vājiem Viņš rokas uzlika un tos dziedināja. 6 Un Viņš brīnījās par viņu neticību.» (Мк.6:5-6).
Jēzus bija gatavs darīt brīnumus viņu vidū, bet viņu neticības dēļ, nevarēja to darīt. Jēzus gāja uz apkārtējām apdzīvotām vietām, kur Viņš darīja neticamus brīnumus. Dievs paies garām neticībai, lai atrastu tos, kuri uzticēsies Viņam. Vai jūs vēlaties pārdzīvot izrāvienu? Tad uzticaties Viņam visā!Viss, ko Dievs vēlās no mums – lai tikai mēs ticētu Viņam, pārējo Viņš izdarīs Pats. Kad jūsu bērni nāk pie jums un pasniedz sarakstu ar skolai vajadzīgo, vai tad viņi aizdomājas par to, kā šis vajadzības tiks piepildītas? Nē! Viņi vienkārši tic, ka mamma un tētis par to parūpēsies. Dariet to pašu, uzticiet Dievam savas situācijas un nedomājiet par to, kā Viņš to izdarīs.
« Bet Jēzus uz to sacīja: “Tu saki: ja tu spēj! Kaut tu varētu ticēt! Tas visu spēj, kas tic.» (Мk. 9:23).
Dieva vārds tev šodien tāds: satver Dieva apsolījumus un uzticies Viņam visā. Tādā veidā, tu ne tikai pārdzīvosi izrāvienu, bet ieiesi Dieva mierā.Lai tas Kungs tevi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.