Jēzus Kristus kundzība

Lai miers un labvēlība no mūsu Kunga Jēzus Kristus bagātīgi pieaug jums šai dienā!Šodien es vēlētos uzsākt sarunu par tēmu: „Jēzus Kristus kundzība”. Tādu frāzi, kā „Jēzus ir Kungs!”, ļoti bieži izmanto Dieva bērni. Bet mums, kā Dieva bērniem nevajadzētu izturēties pret to pavirši vai reliģiozi. Jēzus kundzībai ir dziļa garīga nozīme. Mums nevis vienkārši jāsaka vai jāpasludina Jēzus kundzība, bet mums jāizprot, ko tas patiesībā nozīmē. Dievs vēlas, lai šodien mēs sev atklājam Jēzus kundzības būtību, nozīmi, un lai mēs rīkojamies balstoties uz Jēzus kundzību.Es lūdzu par to, lai Kungs dod mums sapratni un dod atklāsmi par Jēzus kundzības nozīmīgumu.Kad sakām, ka Jēzus ir Kungs, – tas nozīmē, ka Jēzus kundzība, spēks, vara un pārvalde ir attiecināma uz visu un uz visiem, ieskaitot cilvēku dvēseļu ienaidnieku – sātanu. Sātans neieredz visu to, kas ir Dieva griba, bet mīl to, ko Dievs neieredz, un neieredz to, ko Dievs mīl.Tomēr, neskatoties uz sātana agresiju un naidu, Dievs devis mums uzdevumu, Jēzus Kristus Vārdā, izrādīt, parādīt Viņa kundzību visās mūsu dzīves sfērās. Tas ir aicinājums vai liktenis, kuru Dievs cilvēkam devis. Kad mēs izpratīsim Jēzus kundzības nozīmīgumu, tad mēs spēsim vingrināties šai aicinājumā, kuru Dievs mums devis, kā Saviem bērniem. Dievs vēlas, lai Viņa bērni pārvaldītu šo zemi un valdītu pār šo zemi.1.Mozus grāmatā 1:28 Dievs deva cilvēkam uzdevumu:
„Un Dievs tos svētīja un sacīja uz tiem: “Augļojieties un vairojieties! Piepildiet zemi un pakļaujiet sev to, un valdiet pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi.”
Šai rakstu vietā redzam, ka Dievs svētīja cilvēku un deva viņam noteiktus uzdevumus šai dzīvē. Pirmais, ko Dievs uzdeva cilvēkam, – augļoties, tas nozīmē radīt sev līdzīgus, radīt tādus, kā viņš pats, – tos, kuri pazīst Dievu un atspoguļo Viņa tēlu un raksturu.Tālāk, Dievs saka, lai cilvēks vairojas. Tas nozīmē, ka jānotiek to cilvēku skaita pieaugumam, kuri dzīvo virs zemes un kuriem ir taisnības un šķīstības augļi, kurus Dievs ielicis pirmajos cilvēkos.Tālāk, Dievs uzdeva cilvēkam piepildīt zemi, tas nozīmē piepildīt zemi līdz tās maksimālajam potenciālam.Bet pie tā Dievs neapstājās. Tāpat Dievs pirmajiem cilvēkiem teica, lai cilvēki pakļauj sev zemi. Pakļaut sev zemi – tas nozīmē sagraut jebkuru šķērsli, jebkuru spēku, kurš stājas pretī Dieva gribai virs zemes.Bez šiem uzdevumiem, Dievs vēl teica cilvēkam, lai tas valda „pār zivīm jūrā un putniem gaisā, un katru dzīvu radījumu, kas rāpo pa zemi.” Ar valdīšanu tiek domāta visa tā, ko esam ieguvuši, pārvaldīšana.Dievs vēlas, lai mēs pārvaldām un valdām visās savas dzīves sfērās.Dievs zina, ka būs spēki, kuri sacelsies pret Viņa mērķiem un nodomiem uz zemes, tāpēc Dievs svētīja cilvēku un piešķīra viņam varu valdīt un pārvaldīt Viņa labā.Tomēr, tam, lai darītu to efektīvi, mums jāapbruņojas ar atklāsmi par Jēzus kundzību. Nekas nespēj apturēt cilvēku, kurš saprot un dzīvo saskaņā ar atklāsmi par to, ka Jēzus ir Kungs!Atceries šodien, ka JĒZUS – ir KUNGS pār visiem taviem apstākļiem!Rīt turpināsim izvērst šo tēmu.Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.