Sēklā ir apslēpts varens potenciāls

Miers jums, dārgie Dieva bērni! Es svētīju jūs šai brīnišķīgajā dienā un lūdzu par jūsu labklājību un veselību, kāda jau ir jūsu dvēselēm.Jau vairākas dienas mēs runājam par sēklas spēku, par to potenciālu, kas tajā apslēpts. Vakar mēs sākām aplūkot līdzību par sējēju, kurš izgājis sēt. Iesētā sēkla noteikti nesīs augli. Taču, lai tas notiktu, ir nepieciešams parūpēties par augsnes sagatavošanu. Pats Dievs darbojas saskaņā ar sēšanas principu. Kad Dievs vēlas kaut ko paveikt, Viņš iesēj sēklu. Kad Dievs vēlas dziedināt, Viņš sēj dziedināšanas sēklu tā cilvēka dzīvē, kuram nepieciešama dziedināšana, un šī sēkla nes augļus.
„Viņš sūtīja Savu vārdu un dziedināja viņus, un izglāba viņus no bojāejas.”(Psalmi,107:20)
Dieva sēkla – tas ir Viņa Vārds.
 „Sējējs sēj vārdu.”(Marka, 4:14)
Ir būtiski, kāda ir mūsu attieksme pret Dieva Vārdu. Dievs sūta Savu Vārdu mūsu dzīvē ar nolūku, lai Dieva Vārds sniegtu mums to, kas ir nepieciešams. Lai Dieva Vārda sēkla augtu mūsu sirdīs, ļoti svarīgs ir mūsu sirds stāvoklis.
„Jo, kā lietus un sniegs nāk no debesīm un turp neatgriežas, pirms tas nav veldzējis zemi, to apaugļojis un tērpis zaļumā, ka tā dod sēklu sējējam un maizi ēdējam, tāpat tas ir ar Manu vārdu, kas iziet no Manas mutes. Tas neatgriezīsies pie Manis tukšā, bet tam jāizdara tas, ko Es vēlos, un jāizpilda savs uzdevums, kādēļ Es to sūtīju.”(Jesajas, 55:10-11)
Dievs saka mums, ka ar Viņa sēklu nav nekādu problēmu. Problēma ir tajā, ko mēs darām ar šo sēklu un kā sagatavojam savu sirdi, lai sēkla tiktu iesēta pareizajā augsnē. Tātad Jēzus izstāstīja līdzību par sējēju, un pēc tam Viņš sāka skaidrot katras augsnes veidu.
„ Bet šie ir tie, kas ceļmalā, kur vārds top sēts, pie kuriem, kad tie to ir dzirdējuši, tūdaļ nāk sātans un noņem viņu sirdīs sēto vārdu. Un tāpat tie, kas uz akmenāju sēti, ir tie, kas, vārdu dzirdējuši, tūdaļ to uzņem ar prieku. Bet tiem nav saknes sevī, un tikai kādu laiku tie ir ticīgi. Kad bēdas un vajāšanas uziet vārda dēļ, tad viņi tūdaļ apgrēkojas. Un, kas starp ērkšķiem sēti, ir tie, kas vārdu dzird, un šīs pasaules rūpes un bagātības viltība un citas kārības iemetas un noslāpē vārdu, un tas kļūst neauglīgs.”(Marka, 4:15-19).
Dārgie draugi, Dievs neko nedara mūsu labā, apejot Savu Vārdu. Dieva Vārds – tā ir Viņa sēkla, un tajā ir apslēpta Paša Dieva dzīvība. Ja mēs necenšamies izprast Dieva Vārdu, tad sātans atnāk un nozog šo Vārdu. Ja mēs nebūsim pastāvīgi, pārdomājot  Dieva Vārdu, praktizējot Vārdu savā dzīvē un ļaujot tam iesakņoties mūsu sirdī,- tad bēdas, vajāšanas un problēmas noteikti izraus Vārdu no mūsu sirds, kā rezultātā nebūs vēlamo dziedināšanas, uzplaukuma un Dieva apsardzības augļu. Kā tālāk apgalvo Jēzus, ja mūsu sirdī līdzās Vārdam ir arī nezāles un citas sēklas – mīlestība pret naudu un citas grēcīgas vēlmes, – viss tas noslāpē Vārdu un neļauj tam nest augļus. Dārgie draugi, es vēlreiz vēlos jums atgādināt, ka sēklā ir apslēpts varens potenciāls, spējīgs izmainīt mūsu dzīvi. Taču ir svarīgi atcerēties arī to, ka mūsu sirds stāvoklis ietekmē to, vai Vārds atnesīs augli vai nē. Dievs lai palīdz jums saglabāt savu sirdi šķīstībā, lai Vārds varētu iesakņoties jūsu sirdīs un nest augļus. Pastāvīgi lasiet Dieva Vārdu, pārdomājiet to, pielietojiet Vārdu savā dzīvē, lai tas dziļi iesakņotos jūsos un atnestu bagātīgu ražu. Lai nekādas bēdas un nekādas vajāšanas nespēj izstumt Dieva Vārdu no jūsu dzīves.Lai Dievs jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.