Kādus tad augļus Dievs vēlās redzēt mūsu dzīvēs?

Dārgie draugi, es sveicu jūs šajā dienā mūsu rubrikā «Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam»! Ko mēs saprotam ar vārdiem – nest augļus? Ko tad Dievs domāja, sakot : «Es vēlos, lai jūs nestu augļus»? Jūs nevarat nest augļus, ja nezināt, ko Dievs par to domā un, ko Viņš gaida no mums. Tātad, kādus tad augļus Dievs vēlās redzēt mūsu dzīvēs? 
  1. Atgrieztu un grēku nožēlojušu cilvēku dvēseļu augļus .
Katrs, pie Dieva atgrieztais cilvēks – tas ir auglis. Katra grēkus nožēlojusī dvēsele – tas ir kāda cilvēka konkrētais, Dievam pienestais, auglis. Dievs vēlās, lai caur mūsu dzīvēm, pēc iespējas vairāk, cilvēku iepazīstas ar Jēzu un pieņem Viņa vadību savās dzīvēs. Kad mēs palīdzam cilvēkiem iepazīties ar Jēzu un pieņemt Viņa varu pār sevi – ar to mēs nesam augļus, kas pagodina Dievu. Runājot par Jēzu, Bībele saka, ka Viņa dzīve ir gaisma cilvēkiem. 
« Viņā bija dzīvība, un dzīvība bija cilvēku gaisma. Gaisma spīd tumsībā, bet tumsība to neuzņēma ». (Jņ.ev.1:4,5).
 Šajā pašā nodaļā ir rakstīts, ka bija kāds cits cilvēks, vārdā Jānis Kristītājs, un viņš bija nācis, lai liecinātu par šo gaismu, proti, par Jēzu, lai cilvēki noticētu Viņam. 
« Nāca cilvēks, Dieva sūtīts, vārdā Jānis. Viņš nāca liecības dēļ, lai liecinātu par gaismu, lai visi nāktu pie ticības caur viņu. Viņš pats nebija gaisma, bet nāca, lai liecinātu par gaismu. Tas bija patiesais gaišums, kas nāca pasaulē, kas apgaismo ikvienu cilvēku. ». (Jņ.ev.1:6-9).
 Jēzus nāca no debesīm, kā patiesa gaisma, lai apgaismotu katru cilvēku, kas ienāk šajā pasaulē. Jēzus nāca, lai izārdītu sātana darbus. Jēzus nāca, lai mums būtu dzīvība un dzīve pārpilnībā. Jēzus nāca, lai atrastu un izglābtu pazudušos. Līdz brīdim, kamēr cilvēks nesamierināsies ar Dievu un nenoticēs Viņam, viņš dzīvos tumsā un zem sātana varas. Bez Dieva cilvēks uz visiem laikiem ir zudis. Bet, kā lai tic Tam, par ko nav dzirdēts un, kā lai dzird, kad nav, kas sludina? 
« Šai ziņā nav starpības starp jūdu un grieķi: jo pār visiem ir tas pats Kungs, kas parāda Savu bagātību visiem, kas Viņu piesauc. Jo ikviens, kas piesauc Tā Kunga Vārdu, tiks izglābts. Bet kā lai piesauc, kam nav ticējuši? Un kā lai tic tam, par ko nav dzirdējuši? Bet kā lai dzird, kad nav, kas sludina? Un kā lai sludina, kad nav sūtīti? Ir rakstīts: cik tīkamas to kājas, kas pauž labo vēsti! » (Rom.10: 12-15).
 Par ko šeit runā Dievs? Viņš vēlās, lai katrs māceklis būtu aktīvs labās vēsts nesējs neglābtajā pasaulē. Dievs vēlās, lai neticīgie cilvēki kļūtu ticīgi, piesauktu Tā Kunga vārdu un caur to tiktu izglābti. Jēzus ir šīs pasaules gaisma, un Viņš staigā tautas vidū, vēloties atbrīvot cilvēkus no grēka važām un atkarībām. Jēzus vēlas apgaismot katru cilvēku, kas nāk pie Viņa. Tomēr, kā Jānim Kristītājam, tā arī katram Jēzus māceklim, jāizmanto katra iespēja, lai liecinātu cilvēkiem par šo Gaismu. Dievs vēlās, lai caur mums visi cilvēki noticētu Jēzum. 
« Viņš nāca liecības dēļ, lai liecinātu par gaismu, lai visi nāktu pie ticības caur viņu ». (Jņ.ev. 1:7).
 Jūs esat Dieva Valstībā, «lai liecinātu par gaismu, lai visi nāktu pie ticības caur viņu». Pasakiet skaļi: «Es dzīvoju, lai liecinātu par Gaismu – par Jēzu, un, lai visi caur mani noticētu Viņam». Nesiet Dieva gaismu visur, kur jūs ejiet, un ar to jūs pagodināsiet Dievu! Lai Dievs bagātīgi svētī katruno jums!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.