Tas, kas ir tavā sirdī, tieši tas arī nosaka tavas dzīves kursu II

Sveicu jūs, dārgie draugi! Priecājos par savu iespēju no jauna dalīties ar jums ar Dieva Vārda gudrības pērlēm!Dievs teica Jozuā:
„Lai tava mute nepamet šo bauslības grāmatu, bet apdomā dienām un naktīm, ka tu vari turēt un darīt visu, kas tur ir rakstīts, tad tavi ceļi tev labi izdosies un tad tev laimēsies.”(Jozuas 1:8)
Divpadsmit izlūki no Israēla bērnu vidus aizgāja aplūkot Apsolīto zemi, un, atgriežoties, desmit no viņiem teica, ka šo zemi nav iespējams iekarot, un tikai divi no tiem bija pārliecināti, ka šī zeme kļūs par viņu zemi. Šie desmit – viņi vadījās no redzamajiem apstākļiem, tālab viņu pozīcija aprobežojās ar to: „Mēs – nevaram. Mums neizdosies, jo mēs esam – mazi, ne tādi, kā tās zemes iedzīvotāji.” Šie ļaudis skatījās uz ārējiem šķēršļiem, tāpēc domāja, ka viņu liktenis ir atkarīgs un to nosaka tas, kas ir tiem visapkārt. Taču divi cilvēki no viņu vidus – Jozua un Kālebs – zināja to, ka šodien zinām mēs ar jums, – mūsu likteni nosaka nevis ārēji redzamais, bet tas, kas plūst no mūsu sirds. Jozua un Kālebs sacīja pilnīgi pretējo: „Mēs varam, jo Dievs ir ar mums! Un ja Dievs ir ar mums, tad neviens nevar būt pret mums!” Tie nebija tukši vārdi, jo tas tika teikts ar pārliecību, tāpēc, ka viņi sargāja Dieva Vārdu savā sirdī. Taču, no tavas sirds nekas neizies, neplūdīs, ja tu tajā neko neieliksi.Tas Dieva Vārds, kuru tu glabā savā sirdī, tas tevi arī izglābs! Grūtību laikā, kad cilvēki nostāsies pret tevi, kad pār tevi gāzīsies melu straume, vai kad apstākļi būs tev nelabvēlīgi, – tevi glābs tikai Vārds, kuru tu glabā savā sirdī. Tālab arī ir teikts, ka Dieva Vārds – tas ir balsts. Kas ir balsts? Tas ir kā ēkas nesošā siena. Celtnieki zina, ka, ja tiks nojaukta nesošā siena, ēka sabruks, jo tieši uz nesošās sienas gulstas pamatslodze.Ja mēs glabājam Dieva Vārdu savā sirdī, tad šis Vārds izglābs un palīdzēs mums.Turpināsim rīt!Lai Dievs jūs sargā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.