Uzvaras solis

Es sveicinu ikvienu lasītāju šai brīnišķīgajā dienā, kuru radījis Dievs! Lai Dievs mums šodien dāvā Viņa Vārda gudrības un atklāsmes garu, Vārda, kurš vienmēr ir dzīvs un darbīgs.Šodien es vēlētos parunāt par vēl vienu efektīvas lūgšanas elementu. 5.Uzvaras solis.
„Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna.”(Mateja 6:13).
Uzvaras solis – kad tu paziņo par savu uzvaru pār kārdinājumiem un stājies pretī sātanam, visiem viņa plāniem un nodomiem tavā dzīvē un tavu tuvinieku dzīvēs.
„Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums; tuvojieties Dievam, tad Viņš tuvosies jums. Šķīstījiet rokas, grēcinieki, un skaidrojiet, šaubīgie, sirdis!”(Jēkaba 4:7-8).
 Uzvaras solis – tas ir laiks, kad tu lūdz, Jēzus Kristus Vārdā, lai varētu stāties pretī visiem sātana uzbrukumiem. Sātans ir mūsu ienaidnieks, kurš katru dienu staigā kā rūcošs lauva un meklē to, kuru varētu aprīt. Tāpēc Jēzus iekļāva šo elementu efektīvas lūgšanas modelī. Mums vajag katru dienu ar lūgšanu tuvoties Dievam, attīrīties un pakļaut sevi Viņam. Tad, kad tu lūdz Dievam piedošanu, tu attīries. Kad tu piedod citiem, ar to tu pakļauj sevi Dievam. Kad esi pakļāvies Dievam, tu varēsi stāties pretī sātanam, – un tad sātans bēgs no tevis.
„Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums;”(Jēkaba 4:7).
Un tad tu vari sacīt Dievam: ”Kungs, es pateicos Tev par šo dienu. Esi pagodināts manā dzīvē. Es visu spēju Tevī! Es visu spēju Jēzū Kristū, Kurš mani stiprina šodien!”Protams, nedrīkst pārvērst lūgšanu kaut kādā formulā, jo Svētais Gars vēlas vadīt tevi lūgšanā. „Tēvreizē” Jēzus parāda mums, ka lūgšanu vajag beigt ar slavu un pielūgsmi.
„Jo Tev pieder Valstība, spēks un gods mūžīgi. Āmen.”(Mateja 6:13b).
 Protams, ikvienā lūgšanā tev ir jābūt laikam priekš tā, lai ieklausītos Dieva balsī. Vēlreiz atkārtosim to, kādi ir efektīvas lūgšanas elementi.1.Pielūgsme un pateicība Dievam.2.Sadarbība ar Dievu, kad mēs pieņemam Viņa gribu un veltījam sevi Dieva gribas piepildīšanai.3.Lūgšana Dieva priekšā par savām un citu cilvēku vajadzībām.4.Savu grēku izsūdzēšana Dieva priekšā, piedošanas saņemšana no Dieva un piedošana tiem, kuri mūs aizvainojuši.5.Uzvaras solis, kad mēs pasludinām to, ka Jēzū Kristū mums ir dota uzvara pār kārdinājumiem un visiem sātana darbiem. „Tēvs, mēs pateicamies Tev par to, ka tu māci mūs, kā mums vajag lūgt. Mēs pateicamies, Jēzu, ka šodien mūsu priekšā ir šis lūgšanu modelis. Paldies Tev, ka tu ar Svēto Garu izskaidro mums, kā mēs to varam pielietot savā dzīvē. Paldies Tev, Kungs, par šiem saziņas līdzekļiem, kurus Tu mums esi devis, – Dieva Vārdu un lūgšanu. Palīdzi mums tos pielietot savā ikdienā. Paldies Tev, tēvs, Jēzus Kristus Vārdā! Āmen!” Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.