Vai Tas Kungs atbild uz visām lūgšanām?

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Šodien es vēlētos parunāt par tēmu: „Vai Tas Kungs atbild uz visām lūgšanām?”
„Ja jūs paliekat Manī un Mani vārdi paliek jūsos, jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks.”(Jāņa 15:7).
Šajā rakstu vietā ir apsolījums no Dieva: „…jūs varēsit lūgt, ko gribat, tas jums notiks”.Kurš no jums ir lūdzis par kaut ko, bet jums tas netika dots? Es domāju, ka ar to ir saskārušies daudzi no mums. Kur tad ir problēma?Bībelē mēs bieži sastopamies ar aprakstu par to, ka cilvēki lūdza, un viņi saņēma atbildes uz savām lūgšanām. Pats Dievs ir devis mums pavēli lūgt, un Viņš ir apsolījis, ka atbildēs uz mūsu lūgšanām. 
„…piesauc Mani, tad Es tevi uzklausīšu un tev atklāšu lielas un brīnišķas lietas, kas tev nebija zināmas.” (Jeremijas 33:3).
 Šajās rakstu vietās mēs redzam noteikumus, kas jāievēro, lai tavas lūgšanas tiktu atbildētas. 1.noteikums – ja mēs paliekam Dievā.Ko tas nozīmē – palikt Viņā? Ja mēs to nesaprotam, tad nav garantijas, ka mūsu lūgšanas tiks atbildētas.Palikt Viņā – tas nozīmē, ka, lai ko arī tev tas maksātu, palikt pilnīgā, absolūtā Dieva gribā.Tu neatrodies Viņā, ja neatrodies vai nepaliec pilnīgā Dieva gribā. Kad es palieku Viņā, tad es vairs nedaru pēc savas gribas, bet Dieva, tad es esmu Dieva gribas vadīts. Jēzus to pierādīja ar Savu dzīvi. Ģetzemanes dārzā Viņš lūdza:
“Tēvs, ja Tu gribi, ņem šo biķeri no Manis, tomēr ne Mans, bet Tavs prāts lai notiek!”(Lūkas 22:42).
Caur to, ka Jēzus atsacījās no Savas gribas un izvēlējās Tēva gribu, Jēzus palika Viņā. 2.noteikums – ja Dieva Vārds paliek mūsos.Ko tas nozīmē – Dieva Vārds paliek mūsos? Tas nozīmē, ka mēs esam piepildīti ar Dieva Vārdu un esam Dieva Vārda vadīti. Tad, kad Dieva Vārds paliek tevī, tava dzīve, tava rīcība ir balstīta uz Dieva Vārdu.Ja cilvēks paliek Kristū, un Dieva Vārds paliek viņā, – tāds cilvēks lūgs tikai saskaņā ar Dieva gribu un tikai par to, kas teikts Dieva Vārdā. Tāda cilvēka lūgšana nebūs nepareiza, nebūs augstprātīga un egoistiska. Tāds cilvēks nemeklēs savu labumu, bet meklēs to, kas pagodinās Dievu.Vai Dievs atbild uz visām līgšanām? Ja mēs izpildām šos divus noteikumus, tad atbilde ir – jā! Dievs atbild uz tām lūgšanām, kuras lūdz cilvēks ar pareizu sirdi un saskaņā ar Dieva gribu.Ir divi iemesli tam, kāpēc uz mūsu lūgšanām nav atbildes.1) Nepareiza lūgšana.Nepareiza lūgšana, – tā ir lūgšana, lai apmierinātu savas kārības.
„Jūs lūdzat un nedabūjat, tāpēc ka ar ļaunām sirdīm lūdzat, lai to šķiestu savās kārībās.”(Jēkaba 4:3).
2) Lūdz cilvēks ar nepareizu sirds stāvokli.Cilvēks ar nepareizu sirds stāvokli,– tas ir tāds cilvēks, kuram nav ciešu attiecību ar Tēvu un kurš meklē savu labumu.Ja mēs paliekam Dievā, piepildām sevi ar Dieva Vārdu un ļaujam Dieva Vārdam vadīt mūsu dzīvi, – Viņš atbild uz visām mūsu lūgšanām.Rīt mēs parunāsim par to, kādā veidā Dievs atbild uz mūsu lūgšanām. Lai Dievs jūs svētī!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Similar Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.