Mēs esam radīti labiem darbiem, kurus Dievs mums ir paredzējis piepildīt

Labdien, dārgie draugi!Slava Dievam par šo brīnišķīgo dienu, kuru Viņš mums ir dāvājis! Paldies Dievam par vēl vienu iespēju piepildīties ar Viņa dzīvo vārdu!Jēzū Kristū mēs kļūstam par jauniem Dieva radījumiem. Un mēs esam radīti labiem darbiem, kurus Dievs mums ir paredzējis piepildīt. 
„Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem, ……”(Efeziešiem 2:10).
 Dievs jūs radījis un izglābis konkrētam mērķim.Mēs esam radīti un izglābti tam, lai kalpotu Dieva gribai uz zemes.Dzīve bez mērķa – tas ir tas pats, kas kustība bez virziena. Līdzko mēs paši priekš sevis noskaidrojam, kas mēs esam Dievā, un ko Dievs mūsu labā ir izdarījis, – mums uzreiz ir vieglāk saprast to, kālab mēs šeit atrodamies.Tātad, – jūs esat radīti labiem darbiem!Vārds „labs” ir radies no grieķu vārda „aghatos”, kuram ir sekojošas nozīmes:
  1. labs, izdevīgs;
  2. derīgs, svētīgs;
  3. patīkams, priecīgs, laimīgs;
  4. lielisks, atšķirīgs;
  5. cēls, cienījams.
Tas viss liecina par to, ka Dievs mūs aicina nodarboties ar to, kas atnes labumu Viņa Valstībai un cilvēkiem, kas ir mums līdzās. Dievs ir paredzējis mums nodarboties ar kaut ko brīnišķīgu, cienījamu un patīkamu, jo tas labvēlīgi ietekmēs cilvēkus un atnesīs visiem laimi un prieku.Jūs esat radīti tam, lai kļūtu par instrumentu, ar kuru dara labu! Jūs esat radīti labiem darbiem!Savukārt, vārds „darbi”, saka mums to, ka, lai kaut ko sasniegtu, ir nepieciešama noteikta piepūle.Grieķu vārds „ergon”, kurš ir tulkots kā „darbi”, nozīmē „strādāt”. Šis vārds tiek lietots, lai aprakstītu neatlaidīgu darbu, nopietnu biznesu vai konkrētu nodarbošanos.Darbi – tas ir tas, ko katrs apsolās darīt, tas ir vispār jebkurš rezultāts(produkts), kurš sasniegts ar rokām, rūpnieciski, ar iztēli vai mākslu.Kalpošana Dievam un cilvēkiem, – tas nozīmē nodot sevi visā pilnībā labiem darbiem. Kalpošana Dievam un cilvēkiem, – tas nozīmē atdot savus spēkus, zināšanas, pieredzi, spējas, laiku, finanses, iztēli un daudz ko citu tam, lai atnestu labumu Dievam un uz šīs zemes dzīvojošiem cilvēkiem.Pēc savas dabas katrs cilvēks ir diezgan egoistiska personība, kura, visupirms, ir koncentrējusies uz cilvēcisko trīsvienību: es, man, mans.Tomēr, Dievs ir radījis un atpircis mūs labiem darbiem!Labie darbi Dievam un labie darbi cilvēkiem – lūk, kas ir manas un tavas dzīves mērķis! 
„Jo mēs esam Viņa darbs, Kristū Jēzū radīti labiem darbiem,….”(Efeziešiem 2:10).
 Uzreiz vēlos atzīmēt, ka šeit netiek runāts vienkārši par labdarību. Jūs lieliski zināt, ka pasaulē ir daudz cilvēku, kuri dara labus darbus, un, tai pat laikā, viņi vēl nav pieņēmuši Jēzu kā savu Kungu un Glābēju.Šai Rakstu vietā netiek runāts par to, bet gan par labiem darbiem, kas tiek darīti Dievā vai Kristū. Šeit tiek runāts par mūsu aicinājumu Kristū.Ja jūs, kā Viņa radījums vēl neesat ticībā iemantojuši statusu „radīti Kristū”, tad visi jūsu labie darbi, lai cik tie arī labi nebūtu, nespēs jūs attaisnot Dieva priekšā.Tieši par to runā Pāvils, pirms viņš sāk iztirzāt tēmu par mūsu uzdevumu vai aicinājumu darīt labus darbus.Par to mēs parunāsim rīt!Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.