Vienotības svarīgums

Labdien, dārgie draugi!Šodien es gribētu ar jums dalīties vārdā par vienotības svarīgumu. Vienotība mērķos, vienotība redzējumā, valodā un centienos vienmēr ģenerēs varenu un spēcīgu impulsu, kurš ir nepieciešams konkrēta projekta veiksmei. Tieši to mēs redzam nākamajā Rakstu fragmentā:
„Un teica cits citam: “Iesim un taisīsim ķieģeļus un dedzināt tos dedzināsim,” – jo ķieģeļi tiem noderēja akmeņu vietā un zemes piķis kaļķu vietā. Un tie teica: “Celsim sev pilsētu ar torni, kura virsotne sniedzas debesīs! Ar to mēs sev sagādāsim vārdu un netiksim izkaisīti pa visu zemi.” Un Tas Kungs nonāca, lai apraudzītu pilsētu un torni, ko cilvēku bērni cēla. Un Tas Kungs sacīja: “Lūk, tā ir viena tauta, un tiem visiem ir viena valoda. Tas ir tikai sākums viņu rīcībai, un turpmāk nekas, ko tie nodomājuši, vairs nebūs tiem neiespējams. Iesim, nolaidīsimies un sajauksim viņu valodu, ka tie vairs nesaprot cits cita valodu.” (1.Mozus 11:3-7).
Šajā Rakstu vietā mēs lasām, ka cilvēkiem bija kopīgs mērķis un viena valoda, ka viņi bija stingri apņēmušies panākt iecerēto, tāpēc ir teikts, ka „tas ir tikai sākums viņu rīcībai, un turpmāk nekas, ko tie nodomājuši, vairs nebūs tiem neiespējams”. Dievs teica, ka šīs vienotības dēļ viņiem izdosies viss, ko tie nodomājuši. Bībelē Dievs ļoti bieži Savai tautai atgādina par vienotību. Vienotība ir ļoti svarīgs faktors, kas ļauj mums kā Dieva tautai jeb draudzei uz zemes īstenot Viņa gribu un savu aicinājumu.Apvienota un saliedēta komanda vienmēr uzvar! Lūk, tāpēc sātans tik ļoti cīnās pret Dieva tautas vienotību. Sātans dara visu nepieciešamo, lai sajauktu cilvēku valodu un viņi viens otru nesaprastu un lai tādā veidā Dieva darbi un Viņa Valstības celšana uz zemes nevarētu turpināties. Šodien Dievs katram no mums vēlas teikt, ka ir ļoti svarīgi tiekties uz vienotību un censties kļūt par vienotu komandu, kura cels Debesu Valstību. Vai tu esi daļa no Dieva komandas? Ko tu dari šajā komandā? Vai tu centies saprast šīs komandas redzējumu? Vai tu no savas puses pūlies sasniegt tos mērķus, kuri ir nolikti tavas komandas priekšā, lai celtu Debesu Valstību? Dieva Vārds šodienai ir šāds: Dari visu nepieciešamo, lai tavā komandā saglabātos vienotība. Lepnība, patmīlība, grēks – tie vienmēr traucēs komandas celšanā un veidošanā. Iedziļinies šodien sevī un uzdod jautājumu: vai tu pieliec nepieciešamās pūles, lai tavā draudzē valdītu vienotība?Lai Dievs tevi šodien svētī! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.