Jēzus ir nācis, lai sagrautu visus sātana darbus un parādītu Dieva darbus

Jēzus ir nācis, lai sagrautu visus sātana darbus un parādītu Dieva darbus

Lai Jums žēlastība un miers no mūsu Kunga, Jēzus Kristus!

Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!

Vakar mēs sākām izskatīt situāciju, kura ir aprakstīta Jāņa Evaņģēlijā – par cilvēku, kas bija neredzīgs kopš dzimšanas.

„Un, garām ejot, Viņš ieraudzīja cilvēku, kas no dzimšanas bija neredzīgs.  Viņa mācekļi Viņam jautāja: “Rabi, kas ir grēkojis, viņš pats vai viņa vecāki, ka viņš neredzīgs piedzimis?” Jēzus atbildēja: “Ne viņš ir grēkojis, ne viņa vecāki, bet Dieva darbiem vajag parādīties viņā.” (Jāņa ev. 9:1-3).

Jēzus teica, ka šī cilvēka aklums nebija saistīts ar viņa paša grēkiem vai viņa vecāku grēkiem. Problēmu bija izraisījis cits avots, kuru Jēzus konkrēti nemin. Neskatoties uz to, ka Jēzus konkrēti nemin šo avotu, ir acīmredzams, ka sātans bija šī cilvēka akluma avots. Bet tieši dēļ tā, Jēzus ir nācis, lai sagrautu visus sātana darbus un parādītu Dieva darbus.

„Kas dara grēku, ir no velna, jo velns grēko no sākuma. Tamdēļ Dieva Dēls atnācis, lai Viņš iznīcinātu velna darbus” (1Jāņa 3:8).

Sātans nodara sāpes, zog, nogalina un pazudina cilvēkus, bet Kristū – Dievs nāk un parāda Savu spēku un žēlastību. Jēzū Kristū, Dievs dziedina slimos, piedod grēkus, atjauno likteņus, atbrīvo no lāstiem un ļauno garu ietekmes. Nedaudz vēlāk, mēs konkrēti parunāsim par sātanu, kā par bēdu un ciešanu avotu. Šodien, es gribētu, lai mēs ieraugam, ka arī citu cilvēku grēki ir ciešanu un sāpju avots.

Kā jau mēs runājām, ka vēl bez personīgajiem grēkiem, sāpes un ciešanas cilvēka dzīvē var izraisīt citu cilvēku grēki. Nešķīstība, nelikumības un netaisnība no apkārtējo cilvēku puses – tas viss var kļūt par ciešanu iemeslu mūsu un mūsu mīļoto cilvēku dzīvē. Lūk, tāpēc kristiešiem ir jādara viss, kas no viņiem atkarīgs, lai sludinātu Evaņģēliju citiem cilvēkiem. Jo vairāk būs patiesu kristiešu, jo mazāk uz šīs zemes būs traģēdijas un ciešanas. Kad ticīgie tiks paņemti no šīs zemes, tad sāksies lielo ciešanu laiks.

Mēs ar jums jau runājām, ka ciešanu līmeni uz mūsu planētas varēs samazināt tikai tad, kad cilvēki vērsīsies pie Dieva.

„Caur tiklo ļaužu svētību pilsēta tiek paaugstināta, bet bezdievīgo runu dēļ tā tiek sagrauta” (Sal. pam. 11:11).
„Kad pārsvars taisno pusē, tad klājas labi, bet, ja pārsvaru iegūst bezdievīgie, ļaudis slēpjas” (Sal. pam. 28:12).
„Taisnība tautu paaugstina, bet grēks ir tautu negods” (Sal. pam. 34:34).

Visas šīs Rakstu vietas liecina par to, ka tikai taisnie un taisnība, var traģēdiju un skumju vietā, – dot nācijai uzvaru un prieku. Attiecīgi, Evaņģēlija sludināšana ir viens no līdzekļiem ar kura palīdzību var stāties pretī grēkam un grēka sekām – stāties pretī ļaunumam. Evaņģēlija sludināšana – ir viens no Dieva visaptverošākajiem ieročiem, kurš ir pieejams katram kristietim un kurš ir spējīgs uzvarēt visus sātana ļaunprātīgos nodomus.

„…kājas apāvuši ar apņemšanos kalpot miera evaņģēlijam…”  (Efeziešiem 6:15).

Evaņģēlija sludināšana pasaulē – ir viens no veidiem, kā Dievs satriec sātanu zem mūsu kājām, jo Evaņģēlija sludināšana liek miera Dievam darboties.

„Bet miera Dievs drīzumā samīs sātanu apakš jūsu kājām! Mūsu Kunga Jēzus žēlastība lai ir ar jums! Amen” (Romiešiem 16:20).

Mēs darām labu sev, kad liecinām un sludinām Evaņģēliju citiem cilvēkiem.

Un tā, bieži vien, citu cilvēku grēki ir iemesls daudzām traģēdijām.

Rīt, mēs izskatīsim dažus piemērus no Bībeles par to, kā dažu cilvēku grēki kļuva par ciešanu un traģēdiju iemeslu citu cilvēku dzīvēs.

Līdz rītdienai!

Ar Dieva mieru!

Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.