Vienotības svarīgums II

Miers jums, dārgie Dieva bērni!Es pateicos Dievam par šo dienu un ticu, ka šī diena būs piepildīta ar svētībām no Tā Kunga. Šodien es gribu turpināt sarunu, kuru iesāku vakar, t.i., par vienotības svarīgumu. Vakar mēs redzējām, ka, komandai darbojoties saliedēti, jebkurš nams tiks uzcelts un jebkurš projekts īstenosies, un ka tāda komanda vienmēr gūs uzvaras. Bībelē mēs redzam, ka arī Jēzus mācīja par vienotības svarīgumu.
„Bet farizeji, to dzirdēdami, sacīja: “Šis izdzen ļaunus garus ne citādi kā ar Belcebula, ļauno garu virsnieka, palīdzību.” Bet Jēzus, viņu domas nomanīdams, tiem sacīja: “Ikviena valsts, kurā iekšējs naids, aiziet bojā; un neviena pilsēta vai nams, kurā iekšējs naids, nevar pastāvēt.” (Мateja, 12:24-25).
Saskaņā ar šo Rakstu vietu Jēzus autoritatīvi paziņo, ka caur šķelšanos atnāk posts un sakāve. Tieši šķelšanās Jēzus Kristus Miesā ir viens no iemesliem, kāpēc draudzes šodien nav efektīvas. Saskaņā ar Jēzus vārdiem tāds nams, kas ir sevī sašķēlies, nenostāvēs. Lūk, kāpēc sātans visur ļoti aktīvi cīnās pret vienotību, it īpaši draudzē un ģimenē. Viņaprāt, tas ir pats īsākais ceļš, lai neļautu Draudzei īstenot tās misiju un grautu ģimeni. Šodien Dievs grib vērsties pie katra, kurš lasa šo vārdu: katram cilvēkam, kurš mīl Jēzu Kristu, ir jādara viss iespējamais, lai nekļūtu par šķelšanās un nesaskaņu avotu Draudzē. Bez tam mums ir jāieņem aktīva pozīcija pret jebkuru šķelšanās izpausmi Viņa Miesā, pat izvairoties no sakariem ar tādiem cilvēkiem, kuri veicina nesaskaņas draudzē. Par to ir teikts Vēstulē romiešiem (16:17-19):
„Es lieku jums pie sirds, brāļi, ņemiet vērā tos, kas rada šķelšanos un pretestību tai mācībai, ko esat mācījušies: vairieties no viņiem! Tādi cilvēki nekalpo mūsu Kungam Kristum, bet savam vēderam un ar saviem saldajiem vārdiem un skaistajām runām pieviļ vientiesīgo sirdis.”
Pāvils teica, ka tie cilvēki, kuri ienes šķelšanos un kļūst par klupšanas akmeni Kristus Miesā, kalpo nevis Jēzum Kristum, bet savam vēderam, un tas nozīmē, ka visā, ko viņi dara, viņi meklē savu labumu, nevis cenšas mīlēt To Kungu. Tādi cilvēki nerūpējas par to, lai atbalstītu Dieva darbu. Dievs mudina mūs nekļūt par šķelšanās avotu, kā arī darīt visu, kas no mums atkarīgs, lai mēs censtos apturēt tos cilvēkus, kuri rada šķelšanos. Mums ir jāapkaro tamlīdzīgas lietas, lai Draudze varētu piepildīt savu aicinājumu uz šīs zemes. Lai Dievs jums dāvā gudrību un jūs piedalītos Draudzes stiprināšanā!Lai Dievs jūs svētī! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.