Viss lielais, varenais sākas ar mazumu!

 Šo dienu radījis Tas Kungs, lai mēs priecātos un līksmotu Viņa priekšā! Šai rītā Dieva žēlastība ir atjaunojusies pār katru no mums. Dievs turpina izliet pār mums Savu žēlastību un dāsnumu! Dieva mīlestība uz mums ir bezgalīga. Nav nekā un neviena, kurš spētu šķirt mūs no Dieva mīlestības. Bet Dievs gaida no mums to, ka mēs ar jums mīlēsim Viņu. Bībelē ir teikts:
„Un tev būs To Kungu savu Dievu mīlēt no visas savas sirds un no visas savas dvēseles, un no visa sava prāta, un no visa sava spēka.”(Marka 12:30).
Tas, kurš mīl, vienmēr vēlas kaut ko darīt attiecībā uz savas mīlestības objektu, vienmēr cenšas kalpot un atdod no sevis labāko. Var kaut ko dot bez mīlestības, var kaut ko darīt bez mīlestības, bet nav iespējams mīlēt, un ,tai pašā laikā, neko no sevis nedot, nav iespējams mīlēt un, tai pašā laikā, nekalpot. Savas mīlestības uz mums dēļ, Dievs atdeva pašu dārgāko, kas viņam bija, – Savu Vienpiedzimušo Dēlu Jēzu Kristu. Ko mēs esam gatavi atdot Dievam, Kurš tik ļoti mūs mīl? Cik liela ir mūsu mīlestība uz Dievu?Dievs aicina mūs kalpot Viņam un saviem tuvākajiem. Lai cilvēki to darītu, Viņš katram piešķīris noteiktus talantus. Dievs aicina mūs uz to, lai mēs laižam apgrozībā savus talantus, – un caur to paplašinām Dieva Valstību.
„Un, ataicinājis desmit no saviem kalpiem, viņš tiem iedeva desmit minas un sacīja tiem: pelnaities ar to, iekāms es pārnākšu.”(Lūkas 19:13).
Tā ir Dieva pavēle – laist apgrozībā tos talantus, kurus mums piešķīris Dievs.Viss lielais, varenais sākas ar mazumu! Sāc pielietot to mazumu, kas tev ir, esi tajā pastāvīgs un uzticams, un tu būsi pārsteigts, par ko tas var izaugt. Varenības sēkla jau šodien ir katrā cilvēkā. Bet šī sēkla izaugs un spēs nest augļus, ja tā tiks iedēstīta, ja tu laidīsi šo sēklu apgrozībā.
„Mazākais kļūs par tūkstoti, un sīkākais par varenu tautu. Es, Tas Kungs, to esmu solījis un savā laikā to steidzīgi izpildīšu.”(Jesajas 60:22).
Līdz rītdienai!Un šodien – esi uzticams un paklausīgs Dievam ar mazumu!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.