Sekojiet Jēzum, un Viņš darīs jūs!

Labdien, dārgie draugi!Es ļoti priecājos jūs sveicināt atkal mūsu rubrikas lapā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Šodien es vēlos dalīties ar Jums ļoti svarīgās pārdomās no Mateja Evaņģēlija 4:18-20:
„Un, staigādams gar Galilejas jūru, Jēzus ieraudzīja divi brāļus, Sīmani, sauktu Pēteri, un Andreju, viņa brāli, tīklu jūrā izmetam, jo tie bija zvejnieki.  Un Viņš uz tiem saka: “Nāciet Man līdzi, Es jūs darīšu par cilvēku zvejniekiem.”  Un tie tūdaļ atstāja savus tīklus un sekoja Viņam.”
Augstāk minētajā Rakstu vietā Jēzus redzēja, kā divi brāļi meta tīklus jūrā, un Viņš tūdaļ spēja saskatīt, ka viņiem ir labāks liktenis. Tieši tādēļ Viņš vērsās pie viņiem un aicināja viņus sekot Jēzum.Dieva Vārds šodien priekš jums ir šāds: sekojiet Jēzum un Viņš darīs jūs.Vai jūs zināt, ka jūs vēl joprojām neesiet tie, kas jūs varētu būt? Tikai Dievs zina, kam Viņš jūs ir radījis un Viņš vēlās palīdzēt jums kļūt par tiem, par ko jūs esat radīti būt. Tieši tādēļ Viņš teica, ka „Es darīšu jūs”.Pēteris un viņa brālis Andrejs bija radīti, lai kļūtu par cilvēku zvejniekiem, bet viņi to nezināja līdz laikam, kamēr nesāka sekot Jēzum.Bībelē ir teikts, ka viņi tūdaļ pat atstāja savus tīklus un sekoja Jēzum. Tieši tajā pašā dienā, kad viņi to izdarīja, tika likts pamats jaunam sākumam viņu likteņos. Lēmums sekot Jēzum kļuva par atskaites punktu, kad Dievs sāka mainīt viņus un pārvērst par tiem, kādus Dievs viņus bija radījis.Jūs nevarat izmainīt paši sevi. Jums nepieciešams paša Podnieka pieskāriens. Lūk, kur slēpjas galvenā doma manam šīsdienas vēstījumam. Ļaujiet Podniekam izveidot jūs par to cilvēku, par kuru jūs ir radījis un ieplānojis Dievs. Tieši tāpat kā māls ir nederīgs, ja tas nepakļaujas Podnieka rokai, tā arī mūsu dzīve būs izšķiesta velti, ja mēs neiemācīsimies sekot mūsu Kungam.Vienīgais nosacījums, lai Kristus varētu „darīt jūs” – tas ir sekot Viņam. “Sekojiet Man un ES DARĪŠU JŪS!”, – tā ir Dieva instrukcija šodien jums!Vai jūs esat jau pieņēmuši lēmumu sekot Viņam? Vai jūsu lēmums sekot Viņam ietekmē kaut kādā mērā jūsu dzīvi un ikdienas rīcību?Pēteris un Andrejs atstāja savus tīklus un apstiprināja savu lēmumu ar konkrētu rīcību. Kā ir ar jums, dārgie draugi? Vai jūs vēl joprojām turaties pie kādiem tīkliem, kuri traucē jums sekot Tam Kungam un Dzīves Podniekam? Lūk, kādu pašanalīzi piedāvā jums šodien veikt Tas Kungs.KO NOZĪMĒ SEKOT OTRAM – SEKOT KRISTUM?Lūk daži, manuprāt, svarīgi kritēriji, pēc kuriem mēs varam noteikt, vai mēs sekojam Kristum vai nē:
  1. paklausīt Viņam, sekot Viņa mācībai, Viņa pavēlēm un instrukcijām;
  2. pakļauties un pieņemt Viņa izlabošanu, aizrādījumus;
  3. ņemt Viņa dzīvi par piemēru atdarināšanai.
Bībele saka:
 ”un raudzīsimies uz Jēzu, ticības iesācēju un piepildītāju, kas Viņam sagaidāmā prieka vietā krustu ir pacietis, par kaunu nebēdādams, un ir nosēdies Dieva tronim pa labai rokai.  Ņemiet vērā To, kas panesis tādu pārestību no grēciniekiem, lai jūs nepiekūstat, savās dvēselēs pagurdami.“ (Ebrejiem 12:2-3).
Mums ir jāseko Viņa rīcībai, Viņa soļiem un Viņa piemēram. Tieši tas ir acīmredzams pierādījums tam, ka mēs sekojam Kristum.Lai no šodienas jums ir šāda lūgšana: “Kungs, tādā mērā, kā es sekoju Tev, es pateicos par to, ka Tu pārvērt mani par to, par ko Dievs mani ir radījis būt. Paldies, ka Tu atbrīvoji manu likteni.”Lai Visuvarenais Dievs bagātīgi šodien jūs svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.