Dievs vēlas, lai mēs priekš Viņa Valstības palaižam apgrozībā visu to, ko Viņš mums piešķīris

Sveicinu jūs, dārgie mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji!Es ticu, ka Jēzus līdzība par talentiem, kuru mēs jau ilgstoši izskatām, mainīs mūsu dzīvi, mūsu attieksmi pret Dievu, Viņa talantiem, kurus Viņš mūs piešķīris, mainīs mūsu kalpošanu. Ko es daru ar saviem talantiem? Tas ir jautājums, uz kuru jāatbild katram cilvēkam, jo no tā ir atkarīga visa mūsu dzīve. Liels, dižens ir nevis tas, kuram pieder viss un kurš dzīvo pats sev, bet tas, kurš spējīgs darīt bagātus un svētīt citus, kaut pašam pieder maz.
„ Kā noskumuši, bet vienmēr priecīgi; kā nabagi, bet kas dara daudzus bagātus; kā tādi, kam nav nenieka un kam tomēr ir visas lietas.”(2.Korintiešiem 6:10).
Neatdodot sevi citiem, ir neiespējami būt par svētību citiem.Es vēlētos, lai šodien izskatām to pašu Jēzus līdzību par talentiem, tikai to, kas pierakstīta Lūkas Evaņģēlijā.
„Un, ataicinājis desmit no saviem kalpiem, viņš tiem iedeva desmit minas un sacīja tiem: pelnaities ar to, iekāms es pārnākšu.”(Lūkas 19:13).
Šai rakstu vietā skaidri pateikts, ko Saimnieks pavēlēja darīt saviem kalpiem, un konkrēti, – laist apgrozībā to, ko viņi saņēmuši. Saimnieks pavēlēja viņiem gūt peļņu no tā, kas viņi tika iedots.Šodien cilvēki laiž apgrozībā naudu tālab, lai šī nauda nezaudētu savu vērtību. Tas, kurš dara to gudri, noteikti saņem peļņu no šī ieguldījuma. Dievs vēlas, lai to talantu, ko devis mums Dievs, tās dāvanas, spējas, izglītību, pieredzi un visu to, kas mums šodien ir, mēs laižam apgrozībā un vairojam Dieva slavu. Dievs vēlas, lai mēs ieguldām sevi un visu to, kas mums pieder, cilvēkos, Dieva Valstības paplašināšanā, Viņa Draudzē.Par nožēlu, daudzi cilvēki šodien ir pārāk norūpējušies par sevi un personīgajām problēmām un interesēm, tāpēc viņiem nav laika pilnveidot savus talantus un laist tos apgrozībā. Daudzi cilvēki par to pat nedomā.Šodien vēlos jums sacīt, ka Dievs vēlas, lai mēs priekš Viņa Valstības palaižam apgrozībā visu to, ko Viņš mums piešķīris.Ko tu dari ar saviem talantiem? Pārdomā šodien par šiem jautājumiem. Tavi darbi runās skaļāk kā tavi vārdi!Lai Dievs bagātīgi svētī katru no jums šai brīnišķīgajā dienā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.