Atklāj sevi Viņā!

Dārgie draugi, es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Esmu pateicīgs Dievam par to, ka mēs varam turpināt satikties ar jums šai rubrikā, stiprināt savu garu un baroties ar veselīgu Bībeles mācību, kas spēj glābt mūsu dvēseles. Šodien es gribētu sākt sarunu par tēmu: „Atklāj sevi Viņā!” Dievs vēlas, lai mēs atklājam sevi Viņā. Nav iespējams izzināt savu potenciālu, uzzināt, kādu Dievs tevi ir radījis, bez Paša Dieva. Tālab, šodienas saruna būs par sadraudzību ar Dievu. Bez sadraudzības ar Dievu, tu nekad nespēsi izzināt vai noteikt, kas tu patiesībā esi.    
„Ja nu jūs ar Kristu esat augšāmcēlušies, tad tiecieties pēc tā, kas augšā, kur ir Kristus, kas paaugstināts pie Dieva labās rokas. Savas domas vērsiet uz augšu, ne uz zemes lietām. Jo jūs esat miruši, un jūsu dzīve līdz ar Kristu apslēpta Dievā.”(Kolosiešiem 3:1-3).
  Šajā fragmentā no Rakstiem tiek runāts par to, ka mūsu dzīve līdzinās aizzīmogotai grāmatai, kas apslēpta Kristū. Līdz brīdim, kamēr Kristus neatklāsies mums, mēs nekad neuzzināsim par to dzīvi, kas apslēpta Viņā. Līdz brīdim, kamēr mēs neiepazīsim Kristu( un runa šeit neiet par kaut kādām zināšanām par Dievu, informāciju par Viņu, bet par personīgu Dieva, kā Drauga, kā Glābēja, iepazīšanu), – mēs nespēsim iepazīt vai izzināt arī paši sevi.    
„Kad nu atspīdēs Kristus, jūsu dzīvība, tad arī jūs atspīdēsit līdz ar Viņu.”(Kolosiešiem 3:4).
  Tu parādīsies līdz ar Viņu godībā tikai tad, kad Viņš tev atklāsies. Sadraudzības laiks ar Dievu – tas nav tikai lūgšanu laiks, tas ir sevis paša izzināšanas laiks. Diemžēl daudzi ticīgie nav pastāvīgi savā sadraudzībā ar Dievu, tālab, viņi tā arī nespēj pilnībā atklāt savu potenciālu Dievā. Dievs vēlas atbrīvot cilvēkus un atklāt vai atvērt viņu potenciālu, bet tas nav iespējams, ja cilvēki paši sevi neizzina. Tālab, Dievs šodien vēlas atraisīt Savu žēlastību, ar nolūku atbrīvot cilvēkus, kuriem nav pastāvības sadraudzībā ar Dievu. Sadraudzības laiks ar Dievu – tas ir ne tikai laiks lūgšanai. Pat ja tu neko nesaproti, tik un tā, – nāc Dieva klātbūtnē. Pat ja tu nezini, ko Viņam teikt – tad vienkārši sēdi, klusē, lasi Bībeli, pārdomā un ik dienas, ar pastāvību, turpini nākt Dieva priekšā. Pēc kāda laika, tu iegūsi zināšanas, atklāsmes un sapratni no Dieva par to, kas tu esi Kristū, un tava dzīve nebūs tāda, kā agrāk. Tava dzīve un tavs potenciāls ir apslēpts Kristū. Tad, kad tu ieraudzīsi Tā Kunga godību, tu varēsi līdz ar Viņu dalīties šai godībā. Uzdod sev jautājumu: „ Kur tu vari ieraudzīt Kristus godību?” Apmeklējot draudzi 1 reiz nedēļā? Skatoties no rīta līdz vakaram televizoru? Nē! Kristus godību var ieraudzīt tikai esot personīgā sadraudzībā ar Viņu.    
„Bet mēs visi, atsegtām sejām, Dieva godību redzēdami kā spogulī, topam pārvērsti Viņa paša līdzībā no spožuma uz spožumu. To dara Tā Kunga Gars.”(2.Korintiešiem 3:18).
    Dievam ir svētības visiem, tevi ieskaitot. Nedomā, ka šī atklāsme ir domāta kādiem īpašiem cilvēkiem, kuri aicināti uz pilna laika kalpošanu Dievam. Katrs no mums vēlas izmainīties, bet šīs izmaiņas var notikt tikai Dieva klātbūtnē. Taču, ja mēs nepavadām laiku Viņa klātbūtnē, tad mēs nespēsim izmainīt ne sevi, ne arī citus. Nav svarīgi, cik svētrunas tu esi dzirdējis, tas tevi nemainīs. Pārmaiņas notiek tikai Dieva klātbūtnē. Līdz rītam! Tas Kungs lai jūs svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.