Atklāsme par ticīgo varu

Mācītājs Baijo runāja arī par to, ka mēs esam Dieva dēli un meitas, mēs esam Kristus miesas locekļi. Pēc augšāmcelšanās Jēzus saņēma paaugstinājumu – Viņš tika pagodināts un nosēdināts Tēvam pa labo roku. Es un tu arī esam Kristū nosēdināti Tēvam pa labo roku, tāpēc ka Jēzus un Viņa miesa ir viens vesels. Dievs padarīja Jēzu par mantinieku visam, bet mūs – par līdzmantiniekiem ar Kristu. 
„Šinīs pēdīgajās dienās uz mums ir runājis caur Dēlu, ko Viņš ir iecēlis par visu lietu mantinieku, caur ko Viņš arī pasauli radījis.(Ebrejiem 1:2)
 
„Ja nu esam bērni, tad arī mantinieki – Dieva mantinieki un Kristus līdzmantinieki; jo tiešām, ja līdz ar Viņu ciešam, mēs līdz ar Viņu tiksim arī apskaidroti.” (Romiešiem 8:17)
 Visu, ko Jēzus pieņēma mantojumā no Dieva, esam pieņēmuši arī mēs – Viņa bērni. Jēzus dalās ar mums Dieva mantojumā. Tas ir tieši tāpat, kad, piemēram, futbola komanda ir uzvarējusi, tad balva tiek dota visai komandai, nevis tikai tiem, kuri iesita bumbu vārtos. Dievs ir izrakstījis svētību čeku uz Jēzus Kristus vārda, bet šis čeks nepieder tikai Jēzum, bet pieder visai Kristus miesai. Kristus miesa ir līdzmantiniece līdz ar Kristu Dieva mantojumā. Un mēs esam Kristus līdzmantinieki pēc Dieva žēlastības, nevis pēc saviem nopelniem. 
“Viss, kas Tēvam pieder, pieder Man; tāpēc Es jums sacīju, ka Viņš ņems no tā, kas ir Mans, un jums to darīs zināmu.” (Jāņa 16:15)
 Ir atšķirība starp balvu un mantojumu.  Balva tiek dota pēc nopelniem, bet mantojums – dēļ tā, kas tu esi tam, kurš šo mantojumu dod. Tu nevari nopelnīt mantojumu, bet Dievs pats mums dod mantojumu Jēzū Kristū, jo mēs esam Viņa bērni, bet nevis tāpēc, ka mēs to esam pelnījuši. Bībelē ir teikts: 
„Bet es saku: kamēr mantinieks vēl nav pieaudzis, nav nekādas starpības starp viņu un kalpu, kaut arī visa manta viņam pieder.(Galatiešiem 4:1)
 Dievs noteica Jēzum laiku, kad Viņš kļuva par mantinieku. Jēzus saņēma mantojumā Valstību no debesu Tēva. Un mēs esam šīs Valstības līdzmantinieki. 
„Jo Viņam vajag valdīt, tiekāms Viņš noliek visus ienaidniekus Sev zem kājām.(1.Korintiešiem 15:25)
 Jēzus valdīs līdz tam brīdim, kamēr visi ienaidnieki tiks nolikti zem Viņa kājām (lasiet 110.psalmu; Marka 12:36; Ebrejiem 10:13).

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.