Atklāsme par ticīgo varu

Kas ir Dieva ienaidnieki un kur viņi atrodas? Jēzum debesīs nav ienaidnieki, bet viņi visi atrodas uz zemes, zem zemes un padebesīs. Tieši caur Savu miesu, Jēzus zem Tēva kājām noliks visus ienaidniekus – slimības, nabadzību, utt. Dievs lietos Krisus miesu kā Savu instrumentu, lai caur Savu varu noliktu visus ienaidniekus zem kājām. Tev ir šī vara no Dieva, tāpēc tev tā ir jāizmanto, lai sagrautu visus sātana darbus. Jēzum IR jāvalda līdz tam brīdim, kamēr visi ienaidnieki tiks nolikti zem kājām. Jēzus ir Dieva nozīmēts un nolikts, lai valdītu, tas ir Viņa liktenis. Un pēc tam Jēzus nodos šo Valstību Tēvam. Sāc pielietot šo varu, un tu ieraudzīsi Dieva spēka atbrīvošanos. Dievkalpojuma noslēgumā mācītājs Rufus dalījās ar dažām patiesībām, kas ir saistītas ar šo tēmu. Viņš teica, ka ir ļoti svarīgi saprast, ka Dieva vara darbojas TIKAI tad, kad es pakļaujos Dievam. Bez paklausības un pakļaušanās Dievam tu nevarēsi lietot varu un attiecīgi nevarēsi redzēt Dieva spēka izpaušanos.      
„Toties Viņš dod lielāku žēlastību; tādēļ raksti saka: Dievs stājas pretim lepniem, bet pazemīgiem dod žēlastību.” (Jēkaba 4:6)
 Iesākumā mums ir jāpakļaujas un jāpaklausa Dievam, un tikai pēc tam jālieto vara, lai sagrautu sātana darbus. Bez pakļaušanās Dievam vara nedarbojas
Tad nu padodieties Dievam, stājieties pretim velnam, un viņš bēgs no jums. (Jēkaba 4:7)
 Dievs zina, ka mēs esam nepilnīgi cilvēki. Tāpēc Viņš mums saka, lai mēs staigājam Viņa Vārda gaismā un tad Jēzus Kristus asinis mūs šķīstīs. 
„Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem.” (1.Jāņa 1:7)
 Mums ir jāstaigā gaismā, lai Jēzus Kristus asiņu spēks apklātu mūsu nepilnības un lai mēs ar uzdrīkstēšanos varētu nākt pie Dieva žēlastības troņa.Atceries, ka tev ir garīgā vara un spēks no Dieva. Kad tu lieto tev doto varu, tad tev ir jābūt pakļautībā Dievam un jāstaigā Viņa Vārda gaismā, un tad Dieva spēks atbrīvojas un Tā Kunga Vārds tiek paaugstināts un pagodināts!

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.