Bez ticības nav iespējams izpatikt Dievam

Bez ticības nav iespējams izpatikt Dievam

Slava Dievam, par vēl vienu iespēju mācīties no Viņa.

Šodien es gribētu parunāt ar jums, par ļoti svarīgu tēmu, konkrētāk, par ticību. Katrs no mums ar savu dzīvi vēlās izpatikt Dievam. Bībele saka, ka bez ticības nav iespējams izpatikt Dievam.

Ticība, bet tieši bibliskā ticība — tā ir sadarbība ar Dievu. Dievs nedarīs visu tavā vietā. Viņš nedarīs tev to, ko pats nevēlies priekš sevis darīt. Nevajag sēdēt, pasīvi saliekot rokas, cerībā, ka Dievs uzliks maizi uz tava galda.

Pierādījums tam, ka tev ir ticība Dievam, parādās tad, kad tu pildi tās instrukcijas, kuras jau zini. Tieši tajā ir visa jēga lūgšanām un Bībeles lasīšanai, — lai iepazītu Viņa gribu un izprastu Viņa domas, saprastu, ko Dievs vēlas un pielietot to visās savās dzīves situācijās.

Tiklīdz, Dievs atklāj tev Savas vēlēšanās, attiecībā uz jebkuru tavas dzīves sfēru, Viņš gaida no tevis atbilstošu rīcību. Tieši tava rīcība, kura pamatota ar Viņa Vārdu, ir tavas ticības pierādījums. Dieva Vārds saka, ka ticība bez darbiem ir mirusi.

«Līdzīgi kā miesa bez gara ir nedzīva, tāpat arī nedzīva ir ticība bez darbiem.» (Jēkaba vēstule 2:26).

Visā Bībelē mēs redzam, ka ticība vienmēr bijusi saistīta ar ticīgu cilvēku darbību un rīcību. Pēteris teica Jēzum, ka viņš iemetīs tīklus pēc Viņa Vārda:

«Un Sīmanis atbildēja un Viņam sacīja: “Meistar, mēs cauru nakti esam strādājuši un nenieka neesam dabūjuši; bet uz Tavu vārdu es gribu tīklu izmest.» (Lūkas evaņģēlijs 5:5).

Tas kļuva par lūzuma brīdi Pētera darbā un dzīvē.
Vai tu arī vēlies piedzīvot Dievišķu izrāvienu savā dzīvē? Ticība tajā spēlēs atslēgas lomu. Tomēr, ticība tie ir konkrēti darbi, nevis pasīva Dieva brīnuma gaidīšana. Šodien caur savu darbību un rīcību ticībā pierādi Dievam, ka tu tici Viņam.

Atceries, ka ticība — tā ir sadarbība starp cilvēku un Dievu. Dievs dara Savu daļu, bet cilvēks — savu.

Lai Dievs šodien bagātīgi tevi svētī! Uz drīzu tikšanos!
Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.