Ja tu mūžīgās dzīvības ceļā vēlies degt Dievam, tev ik dienas ir jāpiepildās ar Svēto Garu!

Sveicu jūs, dārgie draugi, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Es ticu, ka, lasot šo ikdienas vārdu, jūs saņemat iedvesmu un uzmundrinājumu.Jau vairākas dienas mēs runājam par to, cik svarīgi ir turēties pie mūžīgās dzīvības. Mēs ieraudzījām, ka mūžīgai dzīvībai ir savs sākums šeit virs zemes – caur Tā Kunga Jēzus Kristus atziņu. Un tas ir ceļš, kas noslēgsies debesīs, kur mums būs pilnīga atziņa. Dievs vēlas, lai mēs ne tikai uzsākam šo ceļu, bet arī pabeidzam to, aizejot līdz galam. Un vēl mēs ieraudzījām, ka ir daudz lietu, kas mēģinās aizvest mūs sāņus no mūžīgās dzīvības ceļa. Bībelē ir teikts, ka neviens un nekas nespēs mūs šķirt no Viņa mīlestības, un tāpēc Tā spēkā, Kas mūs mīlējis, mēs varam uzvarēt visus šķēršļus. Un tas ir Svētā Gara spēks, kas mājo mūsos. Un vēl mēs runājām par to, ka mūsos atrodas palīdzība priekš mums. Bet tas nenozīmē, ka mums vispār nav jāmeklē vai jāpieņem palīdzība no ārpuses. Pāvils sacīja:
„Es visu spēju Tā spēkā, kas mani dara stipru.” (Filipiešiem 4:13).
Bībeles tulkojumā krievu valodā „Es visu spēju Jēzū Kristū, kas mani dara stipru.”Ar vārdu „Kristus” šajā Rakstu vietā ir domāta Kristus Miesa. Tāpēc mēs varam smelties spēkus no iekšienes un no ārpuses – Kristus Miesā. Mēs atrodamies sadraudzībā ar citiem ticīgajiem, un mēs smeļamies spēku viens no otra.Ļoti svarīgi ir ikdienas piepildīties ar Svēto Garu. Tikai tādā veidā mēs būsim spējīgi pārvarēt jebkurus šķēršļus, kā arī spēsim palīdzēt citiem cilvēkiem, ar kuriem saskaramies.
„Un neapreibinaities ar vīnu, no kā ceļas izlaidīga dzīve, bet topiet Gara pilni.” (Efeziešiem 5:18).
 Dievs saka, ka viens no pašiem efektīvākajiem veidiem, kā turēties pie mūžīgās dzīvības, ir piepildīties ar Svēto Garu. Piepildoties ar Svēto Garu, mēs pieslēdzamies tam spēkam, kas ir mūsos. Šis spēks palīdz mums pārvarēt šķēršļus un uzlādēt citus cilvēkus.Man tev ir jautājums: „Kad tu pēdējoreiz tiki piepildīts ar Svēto Garu?”Ja tu nepieliksi piepūli, lai piepildītos ar Svēto Garu, kā gan tu domā turēties pie mūžīgās dzīvības? Dievā spēcīgs tu vari kļūt tikai tad, ja esi pieslēgts Svētā Gara spēka avotam. Tāpēc ļoti svarīgi ir ikdienas nākt Dieva klātbūtnē caur lūgšanu, Vārda studēšanu, gavēni, pielūgsmi un slavu, caur paklausību. Uzticies Dievam un lūdz Viņam, lai Viņš ikdienas svaida tevi ar svaigu eļļu.
„Bet Tu paaugstini manu ragu kā meža vērša ragu; Tu mani svaidi ar svaigu eļļu.” (Psalms 92:11).
Rags simbolizē spēku. Kāpēc Dāvids bija pārliecināts par to, ka Dievs paaugstinās viņa ragu un svaidīs viņu ar svaigu eļļu? Dāvids bija pārliecināts par to tāpēc, ka viņš ikdienas atradās Dieva klātbūtnē, – viņš lūdza, slavēja Dievu un darīja visu nepieciešamo, lai Dievs varētu svaidīt viņu ar svaigu eļļu. Ja tu, dārgais draugs, gribi staigāt svaigā svaidījumā, atjaunot savu spēku un saglabāt savu fokusu uz Dievu, – tad tev ikdienas ir jāpiepildās ar Svēto Garu. Tad, kad atnāks Svētais Gars, Viņš mācīs mūs un uzvedīs mūs uz pareizā ceļa. Ja mēs sākam novirzīties no pareizā ceļa, tad Svētais Gars, vēloties mums palīdzēt un atgriezt uz mūžīgās dzīvības ceļa, atmasko mūs. Ja tu jūti, ka esi kļuvis remdens vai auksts attiecībā uz Dievu un Viņa mērķiem, – tā ir pazīme, ka tu jau esi nostājies uz atkrišanas ceļa. Atkrišana sākas sirdī un tikai tad tā parādās uz āru.Tāpēc, dārgais draugs, Dieva vārds priekš tevis šodien ir: ja tu mūžīgās dzīvības ceļā vēlies degt Dievam, tev ik dienas ir jāpiepildās ar Svēto Garu.Lai Dievs palīdz mums pabeigt šo gājumu! Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.