Kad jūs Dievam sakāt „Jā!”, tad arī apstākļi jums sacīs: „Jā, kungs!” III

Miers jums, dārgie, mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji! Jau vairākas dienas mēs ar jums runājam par to, cik svarīgi ir ziedot sevi Dieva Valstības darbiem un tam aicinājumam, kāds Dievam ir priekš jums. Ziedot sevi Tam Kungam – tas jums ir pa spēkam, jo Dievs gatavojas jūs atbalstīt. Bez šī atbalsta jūs neko nespēsiet izdarīt. Bet ir svarīgi saprast, ka Dievs nevarēs jūs atbalstīt līdz brīdim, kamēr Viņš neieraudzīs, ka jūsu sirds ir pilnīgi uzticīga Dievam. Jūs saprotat, ka runa neiet par jūsu apstākļiem, bet par jūsu sirds attieksmi. Jūsu dzīvē vienmēr būs kādi grūti apstākļi, un tie būs katram cilvēkam. Bet, neskatoties uz visām šīm grūtībām, daudzi cilvēki pieņem pareizos lēmumus, kuri ļauj Dievam nostiprināt un atbalstīt šos cilvēkus. Aplūkosim Pāvila piemēru, kurš sacīja:
„Bet es gribu, brāļi, lai jūs zinātu, ka tas, kas ar mani notiek, ir drīzāk sekmējis evaņģēliju, ka manas važas ir kļuvušas Kristū zināmas visā virssardzē un arī visiem citiem, un ticības brāļu vairākums, kas uzticējušies manām važām, ar vēl lielāku drosmi bezbailīgi sludina Dieva vārdu.” (Filipiešiem 1:12-14).
Bieži vien var likties, ka tādiem cilvēkiem, kā Pāvils, viss dzīvē padevās viegli. Tā nav patiesība! Patiesība ir tajā, ka nevienam nenākas viegli, citādi to nevarētu nosaukt par cenu. Katram ir jāmaksā pašuzupurēšanās cena. Lai kļūtu par patiesu Jēzus mācekli, katram ir jāņem savs krusts. Un tātad, kāpēc Pāvila apstākļi sekmēja Evaņģēlija sludināšanas izplatīšanos un virzīšanos, tai pat laikā, kad tādi pat apstākļi citu cilvēku dzīvēs traucē viņiem virzīt Dieva darbus? Atbilde ir ļoti vienkārša – visos šajos apstākļos Pāvils pieņēma pareizos lēmumus, kuri atbrīvoja Dieva žēlastību un spēku. Pāvila sirds pilnībā bija uzticīga Tam Kungam, tālab Dievs piepildīja Savus apsolījumus Pāvila dzīvē, – Dievs atbalstīja Pāvilu un pārvērta viņa spiedīgos apstākļus jaunās iespējās.
„..jo Tā Kunga acis pārskata visu zemi, lai Viņš stiprinātu tos, kas ar savu skaidro sirdi pie Viņa turas….”(2.Laiku 16:9).
Dievs neuzlūko cilvēka vaigu, Viņš to pašu paveiks jūsu dzīvē, ja vien jūs parādīsiet Viņam savu uzticību un ziedošanos. Nomainiet savu attaisnošanos pret ziedošanos, un tad jūs sāksiet piedzīvot savā dzīvē Dieva žēlastības bagātības. Lūk, kā uz to visu skatījās Pēteris:
„Tad nu pazemojieties apakš Dieva varenās rokas, lai Viņš jūs paaugstinātu savā laikā. Visu savu zūdīšanos metiet uz Viņu, jo Viņš gādā par jums. Esiet skaidrā prātā, esiet modrīgi! Jūsu pretinieks velns staigā apkārt kā lauva rūkdams un meklē, ko tas varētu aprīt. Tam turieties pretī stipri ticībā, zinādami, ka tās pašas ciešanas ir uzliktas jūsu brāļiem pasaulē. Bet visas žēlastības Dievs, kas jūs Kristū ir aicinājis Savā mūžīgajā godībā, Tas jūs pēc īsām ciešanām pats sagatavos, stiprinās, spēcinās, darīs pastāvīgus.” (1.Pētera 5:6-10).
Dievs paaugstinās un svētīs katru, kurš ziedos sevi Dievam un Viņa Valstības darbiem. Lai Dievs tevi svētī šai dienā un dod tev sapratni! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.