Satver mūžīgo dzīvību!

Es sveicu jūs, dārgie Dieva bērni, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”!Es lūdzu, lai Dieva labvēlība piepilda jūsu dzīvi šai dienā.Šodienas vārdu es nosauktu tā: „Satver mūžīgo dzīvību! (Turies pie mūžīgās dzīvības!)” Es uzskatu, ka, saistībā ar tiem notikumiem, kas ieskauj mūs šodien, šī ir ļoti svarīga tēma.
„Bet tu, Dieva cilvēks, bēdz no šīm lietām: dzenies pēc taisnības, dievbijības, ticības, mīlestības, pacietības, lēnprātības, cīnies labo ticības cīņu, satver mūžīgo dzīvību, uz ko tu esi aicināts, pats apliecinādams labo liecību daudzu liecinieku priekšā. (1.Timotejam 6:11-12).
Šajā Rakstu vietā Pāvils saka, ka mūsu kristīgā dzīve sastāv no trīs lietām. Saskaņā ar šo Rakstu vietu, mums ir nepieciešams:
  1. bēgt no grēka;
  2. pieaugt vai dzīties pēc taisnības;
  3. cīnīties vai līdzdarboties labajā ticības cīņā.
Gala rezultātā šo trīs lietu kombinācija palīdzēs mums satvert mūžīgo dzīvību. Ikviens cilvēks, kurš neņem vērā šīs trīs lietas, riskē ar to, ka var pazaudēt pašu dārgāko dāvanu, kuru viņam devis Dievs, – mūžīgo dzīvību.Lai no kaut kā bēgtu, kaut ko sasniegtu un cīnītos , ir nepieciešams pielikt konkrētu piepūli. Ja cilvēka mērķis ir satvert mūžīgo dzīvību, tad viņš darīs visu nepieciešamo, lai sasniegtu šo mērķi.Šajā dzīvē ir lietas, kurām ir pirmšķirīga nozīme vērtību un prioritāšu skalā.Kā vienam no svarīgākajiem ticīga cilvēka dzīves jautājumiem ir jābūt saistītam ar mūžīgo dzīvību.Mums ir milzīga privilēģija dzīvot ar Dievu un iepazīt Viņu visas mūžības garumā, – tā arī ir mūžīgā dzīvība. Mums ir privilēģija baudīt Dievu un būt Viņā klātbūtnē mūžīgi.Mūžīgai dzīvībai ir savs sākums virs zemes – to cilvēku sirdīs, kuri jau ir iepazinuši (atzinuši) patieso Dievu caur Viņa Dēla Jēzus Kristus upuri.Jāņa Evaņģēlijā 17:3 Jēzus runā uz mums par to, kas ir mūžīgā dzīvība:
„Bet šī ir mūžīgā dzīvība, ka viņi atzīst Tevi, vienīgo patieso Dievu, un to, ko Tu esi sūtījis, Jēzu Kristu.”
Mūžīgā dzīvība – tas ir garš ceļojums. Mūžīgās dzīvības kulminācija iestāsies debesīs, jo tieši tur mēs visā pilnībā iepazīsim (atzīsim) Dievu un Jēzu Kristu.Dārgie draugi, lai satvertu mūžīgo dzīvību un mājotu mūžīgajā dzīvībā, ir ļoti svarīgi pievērst nopietnu uzmanību tam aicinājumam, ar kādu Dievs caur apustuli Pāvilu pie mums vēršas: bēgt no grēka, tiekties un sasniegt taisnību, cīnīties labo ticības cīņu.Sīkāk par šo tēmu mēs parunāsim rīt.Esiet svētīti!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

  1. Paldies Dievam par draudzēm un Dieva vīriem vēstnesis atbraukt uz Latviju tautu un izskaidrot Dieva vārdu, kā dzīvot šodien taisnības Svēto Garu atdzimšana atpazīt garus kas ir mūžīgā dzīvība!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.