Cik svarīgi ir dzirdēt Dieva balsi

[dropcap]S[/dropcap]vētdienas dievkalpojumā mācītājs Rufus runāja par to, cik svarīgs kristīgās dzīves aspekts ir spēja dzirdēt Dieva balsi. Tajā slēpjas cilvēka dzīves un viņa kalpošanas Dievam veiksmes noslēpums. Bībelē ir teikts: 
„Manas avis dzird Manu balsi, Es tās pazīstu, un viņas Man seko. Un Es tām dodu mūžīgo dzīvību, un viņas nemūžam neies bojā, un neviens tās neizraus no Manas rokas.” (Jāņa 10:27-28)
Dieva dzīvība atnāk pie mums tad, kad mēs dzirdam Dieva balsi un pakļaujamies šai balsij. Vārds, kuru saka Dievs, ir piepildīts ar spēku un žēlastību, tas atnes mierinājumu un dziedināšanu. Mūsu Dievs ir Mierinātājs. Dievs grib mierināt raudošos un noskumušos. Ikreiz, kad mēs dzirdam Dieva balsi, mēs piepildāmies arī ar ticību, jo mūsu Dievs ir ticības Dievs. Ja mēs savā dzīvē attīstīsim spēju dzirdēt Dieva balsi, tad, pat atrodoties spēcīgu problēmu un satricinājumu vidū, mēs pastāvēsim un nepadosimies. Prasme dzirdēt Dieva balsi palīdzēs mums saskatīt izeju un atrisinājumu no Dieva.Lūkas evaņģēlijā ir aprakstīta situācija, kad Pēteris līdz ar citiem zvejniekiem visu nakti zvejoja zivis, bet tā arī neko nenoķēra. Pēc tam viņi sāka mazgāt savus tīklus, būdami pilnīgi vīlušies. Un tajā brīdī atnāca Jēzus: 
 „Kādu reizi ļaudis pie Viņa spiedās un klausījās Dieva vārdus, bet Viņš stāvēja pie Ģenecaretes ezera. Tad Viņš ieraudzīja divas laivas ezera malā stāvam, bet zvejnieki bija izkāpuši un mazgāja savus tīklus. Bet Viņš kāpa vienā laivā, kas piederēja Sīmanim, un lūdza nocelt mazliet no malas, un Viņš nosēdās un mācīja ļaudis no laivas. Un, beidzis runāt, Viņš sacīja uz Sīmani: “Dodies uz augšu un izmet savus tīklus.” Un Sīmanis atbildēja un Viņam sacīja: “Meistar, mēs cauru nakti esam strādājuši un nenieka neesam dabūjuši; bet uz Tavu vārdu es gribu tīklu izmest.” Un, to darījuši, tie saņēma lielu pulku zivju, tā ka viņu tīkls plīsa.” (Lūkas 5:1-6)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.