Dieva Valstība tevī

[dropcap]Š[/dropcap]o svētdien sludināja brālis no draudzes – Evans Osemvegi (Evans Osemwegie). Viņa svētrunas tēma bija „Dieva Valstība tevī”. Evans runāja par to, cik svarīgi ir redzēt sevi ar Dieva acīm. Pēc tam, kad Israēla bērni izgāja no Ēģiptes, Mozus sūtīja divpadsmit izlūkus apskatīt Apsolīto zemi, uz kuru viņi devās. Atgriezušies, desmit no tiem teica, ka nokļūt šai zemē nebūs iespējams tur dzīvojošo stipro cilvēku dēļ. Savās acīs viņi redzēja sevi kā mazus un vājus cilvēkus, kas līdzīgi siseņiem. Un tikai divi no viņiem – Jozua un Kālebs – teica, ka šī zeme ir brīnišķīga un ka tie varēs to iegūt. Visi šie cilvēki redzēja vienu un to pašu zemi, bet tai pašā laikā skatījās uz sevi dažādi. Kā tu skaties uz sevi un kādu tu sevi redzi? Dievs saka, ka mēs esam sūtīti uz šo zemi paplašināt Dieva Valstību. Dievs sauc mūs par priesteriem un ķēniņiem. Tāpēc ir svarīgi saņemt atklāsmi par to un redzēt sevi tādu, kā Dievs mūs sauc. Mums jāredz sevi kā bērnus, kuriem ir mīlošs un gādīgs Tēvs, kurš spēj visu. Kā priesteri mēs esam aicināti pielūgt un kalpot Dievam. Kā ķēniņi mēs esam aicināti nest Dieva Valstību visās sabiedrības sfērās. Kādā mērā tavas domas par sevi sakritīs ar Dieva domām, – no tā būs atkarīgs, cik efektīvs tu būsi Dieva Valstības paplašināšanā uz šīs zemes. Mēs esam aicināti būt par Dieva atbildi un risinājumu uz šīs zemes dzīvojošajiem cilvēkiem. Mums jāatnes risinājums un pozitīva ietekme visās mūsu dzīves sfērās – izglītības, medicīnas, juridiskajā, politikas, ekonomikas u.c. sfērās. Vai redzi sevi kā siseni vai arī kā mīļoto Dieva bērnu, kurā pats Dievs? Kad Dāvids devās cīnīties ar Goliātu, viņš redzēja sevi ar Dieva acīm, viņš paļāvās ne uz savu spēku, bet uz Visuvarenā Dieva spēku, viņš redzēja sevi kā uzvarētāju pār visiem gigantiem. Tāpēc Dāvids uzvarēja un satrieca Goliātu, atnesot slavu Dievam.Jau ilgāku laiku Dievs runā uz mūsu draudzi, ka šis gads ir gads, kad mēs iekarojam savu zemi Dievam. Mēs runājām par to, ka mums vajadzēs tikt skaidrībā un izdzīt visus garīgos gigantus, kuri mēģina pretoties tam, lai Dieva bērni iekarotu savu Dieva doto zemi. Lai mēs varētu uzvarēt, svarīgi ir piekrist Dieva domām (uzskatiem) un skatīties uz sevi ar Dieva acīm. Dievs grib, lai caur Viņa bērniem uz zemes tiktu atnesta Dieva Valstība. Dievs grib parādīt un izpaust Sevi un Savu slavu caur mums. Bībelē ir teikts:
 „Uz farizeju jautājumu, kad nākšot Dieva valstība, Viņš tiem atbildēja: “Dieva valstība nenāk ārīgi redzamā veidā. Nevarēs arī sacīt: redzi, še viņa ir vai tur, – jo, redziet, Dieva valstība ir jūsu vidū.” (Lūkas 17:20,21)
„Jo Dieva valstība nav ēšana un dzeršana, bet taisnība, miers un prieks Svētajā Garā.” (Romiešiem 14:17)
Dieva Valstība ir mūsos. Dievs ir Ķēniņš, Dieva Valstības Valdnieks. Dievs ir visu ķēniņu Ķēniņš un visu dievu Dievs. No tā izriet, ka manā prātā un sirdī ir jāvalda ķēniņu Ķēniņam un jādominē Viņa gribai, un tikai tad es varēšu piepildīt Viņa gribu, nevis savējo. Man jāpakļauj sevi Dievam un Viņa Vārdam. Dievs grib, lai Viņa bērni ir Viņa rakstura(dabas) nesēji – Jēzus Kristus tēla un līdzības nesēji. Pēc grēkā krišanas cilvēks pazaudēja sevī Dieva dabu, un, tikai pateicoties Jēzum Kristum, šī iespēja tika atgriezta katram atdzimušam ticīgam cilvēkam. Mums jāpiepildās un jādzīvo saskaņā ar Dieva patiesību, lai Dievs caur mums varētu paust Savu dabu.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.