Ietekmes pārvaldīšana

[dropcap]S[/dropcap]vētdienas dievkalpojumā mācītājs Rufus apsveica visas sievietes starptautiskajā sieviešu dienā. Dievs radīja sievieti kā palīgu vīram, lai tiktu pildīta Dieva griba un izplatīta Viņa Valstība uz zemes. Dievs ir dāvājis katram cilvēkam ietekmes spēku. Tā ir dāvana cilvēkam no Dieva. Bībelē ir teikts:
Romiešiem 14:7 à Jo neviens mūsu starpā nedzīvo sev pašam, un neviens nemirst sev pašam.
Mana dzīve, viss, ko es runāju un daru, mana līdzdalība vai vienaldzība, mana klātbūtne vai prombūtne – tas viss ietekmē ne tikai mani, bet arī apkārtējos cilvēkus un notikumus, – un nav svarīgi, vai cilvēks to apzinās vai neapzinās. Ietekme ir mana iedarbība uz citiem cilvēkiem, tas ir tas, kas nāk no manis un rada kaut kādas izmaiņas citu cilvēku dzīvē. Ja mēs apzināsimies katrā no mums esošās ietekmes spēku, tad mēs būsim vēl uzmanīgāki savos vārdos, reakcijā un rīcībā. Mums ir apzināti jāizmanto un jāvirza sava ietekme, lai dotu labumu, uzlabotu un celtu apkārtējo cilvēku dzīvi, nevis to grautu un iznīcinātu.Tālāk mācītājs Rufus runāja par sievietes ietekmes spēku. Vienā no psalmiem ir rakstīts:
Psalmi 68:12 à Tas Kungs lika atskanēt uzvaras vēstij, prieka vēsts sludinātāju bija liels pulks.
Vienā no angļu valodas tulkojumiem šis pants ir iztulkots šādi: „Tas Kungs dod varenam sieviešu daudzumam vārdu, piepildītu ar spēku, kuru viņas nes un izplata.” Sievietei ir varena un īpaša ietekme, kuru viņai ir devis Dievs. Daudzu cilvēku dzīvēs – mātes, sievietes, māsas ir spēlējušas galveno lomu un palīdzējušas nākt pie Dieva, pateicoties savai dzīvei un pašaizliedzīgai kalpošanai.Tālāk mācītājs Rufus vērsās pie notikumiem Esteres dzīvē, lai parādītu, cik spēcīga ir sievietes ietekme.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.