Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 2.daļa

Dievs vēlas izpaust Sevi caur ikvienu Savu bērnu, katrā dievkalpojumā un ikvienā vietā, – lai būtu acīm redzama Dieva klātbūtne un Viņa spēks. Par nožēlu, daudzi ticīgie nāk uz draudzi, nesagatavojuši savu sirdi. Svarīgi ir saprast, ka mēs nenākam uz draudzi, lai ņemtu, bet, pirmkārt, lai atdotu no sevis, kalpotu citiem. Man jāsagatavo sava sirds, lai tā būtu jūtīga uz Dieva Garu. Bībelē ir teikts:
 “Bet ikvienam ir dota Gara izpausme, lai nestu svētību. Citam Gars dod gudrības runu, citam atziņas runu, tas pats Gars. Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā; citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana. Visu to padara viens un tas pats Gars, piešķirdams katram savu tiesu, kā gribēdams.” (1.Korintiešiem 12:7-11)
Šajā Rakstu vietā tiek runāts par deviņām Svētā Gara dāvanām. Un visas šīs dāvanas Dievs vēlas izpaust Dieva Namā caur Saviem bērniem. Mums jāzina, ka staigāšana Svēta Gara dāvanās – tā ir sākumstadija mūsu staigāšanai ar Dievu. Par augstāku līmeni staigāšanā ar Dievu mēs varam lasīt Jesajas grāmatā:
“Zars riesīsies no Isaja celma, un atvase no viņa saknēm nesīs augļus. Un pār to klāsies un to sargās Tā Kunga Gars, gudrības un saprāta gars, padoma un spēka gars, atziņas un Tā Kunga bijības gars.” (Jesajas 11:1-2)
Svētā Gara dāvanas ir kalpošanas sākumstadija – un tad mēs virzāmies uz Dieva pilnību, par kuru teikts augšminētajā Rakstu vietā. Bībelē ir teikts:
“Kādu katrs dāvanu saņēmis, ar to kalpojiet cits citam kā labi dažāda veida Dieva žēlastības namturi.” (1.Pētera 4:10)“Viņā visa miesa, kopā saturēta un visādām palīgsaitēm vienota, pastāvīgi aug pēc tām spējām, kas katrai viņas daļai dotas, kļūdama aizvien pilnīgāka mīlestībā.” (Еfeziešiem 4:16)
Kāpēc Dievs mums dod Svētā Gara dāvanas? Lai caur katru kalpošanu tiktu celta Kristus Miesa. Katram no mums ir dotas dāvanas no Dieva un dotas tāpēc, lai mēs ar tām varētu kalpot citiem cilvēkiem.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.