Steigsimies uz pilnību

[dropcap]Š[/dropcap]o svētdien mācītājs runāja par to, cik svarīgi ir attīstīties un tiekties uz pilnību Dievā. Mūsu kristīgā dzīve – tas ir ceļš, tas ir ceļojums. Mums jābūt pastāvīgā kustībā (virzībā), un tai pašā laikā svarīgi ir zināt un saprast, kurp mēs ejam. Mēs virzāmies uz konkrētu mērķi – mūžīgo dzīvību. Bībelē ir teikts, kas ir mūžīgā dzīvība:
“Bet šī ir mūžīgā dzīvība, ka viņi atzīst Tevi, vienīgo patieso Dievu, un to, ko Tu esi sūtījis, Jēzu Kristu.” (Jāņa 17:3)
Pirms šiem vārdiem apustulis Jānis uzrakstīja:
“Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlējis, ka Viņš devis Savu vienpiedzimušo Dēlu, lai neviens, kas Viņam tic, nepazustu, bet dabūtu mūžīgo dzīvību.” (Jāņa 3:16)
 Mūsu pestīšanas mērķis un iemesls, kāpēc Jēzus Kristus nomira pie krusta un augšāmcēlās mums par attaisnošanu, ir tas – lai mēs neaizietu bojā, bet mums būtu MŪŽĪGĀ DZĪVĪBA. Bez mūžīgās dzīvības mēs aiziesim bojā. Iespējams, ka sava intelekta līmenī mēs pieņemam un piekrītam šiem vārdiem, bet šī patiesība ir krietni vien dziļāka. Dievs vēlas, lai mēs neaizietu bojā, bet mums būtu mūžīgā dzīvība, bet mūžīgā dzīvība – tā ir Dieva un Viņa Dēla Jēzus Kristus atziņa. Mūžīgā dzīvība – tā ir manu attiecību kvalitāte ar Dievu. Katram cilvēkam ir noteikts savstarpējo attiecību līmenis ar Dievu. Kādiem cilvēkiem Dievs ir Radītājs, kurš atrodas ļoti tālu no viņiem un viņu problēmām. Un tas ir vienīgais, ko viņi zina par Dievu. Citiem Dievs ir Tiesnesis, kurš jebkurā brīdī var sodīt par nepareizu rīcību. Bet, kad mēs savā sirdī pieņēmām Jēzu Kristu kā Kungu, mēs nostājāmies uz Dieva ceļa. No tā brīža Dievs mums kļuva ne tikai par Dievu, Kungu, bet arī par Tēvu. Dievs ir mans Tēvs. Kādam cilvēkam Dievs ir visuvarens un spēcīgs Dievs, bet kādam citam – Tēvs, kurš mīl, audzina, labo, pamāca, svētī, nodrošina, aizsargā un ved vajadzīgajā virzienā. Manu attiecību kvalitāte ar Dievu nosaka visas manas dzīves kvalitāti. Dievs grib, lai mēs ne tikai uzsākam šo ceļu, bet neapstājamies šajā ceļā, pastāvīgi nostiprinot un attīstot tuvas attiecības ar Viņu. Mūsu kristīgā dzīve – tas ir ceļš, kas ved uz Debesu Tēva sirdi. Mūsu galvenais mērķis, uz kuru mums jātiecas – personīgi iepazīt Debesu Tēva sirdi un kļūt par vienotu veselumu ar Viņu, baudot Dieva pilnību. Pēc tam, kad mēs uzzinājām un sapratām savu galamērķi, – tagad mums jādomā par to, pa kādu ceļu mēs iesim, lai sasniegtu šo mērķi. Reliģija apgalvo, ka jebkurš ceļš ved pie Dieva, ka nav svarīgi, kam un kā tu tici, galvenais ir ticēt savā sirdī. Bet tas tā nav, jo ne katrs ceļš ved pie Dieva. Ir viens vienīgs ceļš, kas ved pie Dieva, – tas ir Jēzus Kristus. Tieši tāpēc ir teikts, ka mūžīgā dzīvība – tā ir Dieva un Viņa Dēla Jēzus Kristus atziņa. Dievs gaida, ka mēs neapstāsimies šajā ceļā uz Dieva atziņu un sekosim Viņam. Bībelē ir teikts: 
 “Bet taisno teka mirdz kā rīta ausmas gaišums, kas arvienu kļūst spilgtāks, līdz pilnīgi uzaust diena.”  (Salamana pam. 4:18)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.