Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 2.daļa

[dropcap]M[/dropcap]ācītājs Rufus turpināja runāt par tēmu „Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai”. Dievs ir ieinteresēts, lai caur Viņa bērniem uz šīs zemes tiktu paplašināta Dieva Valstība. Bet Dievs nekad neuzdod mums kaut ko darīt, pirms Viņš nav iemācījis un apbruņojis mūs ar visu nepieciešamo. Bībelē ir teikts:
“Jo ne pret miesu un asinīm mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.” (Efeziešiem 6:12)“Mēs dzīvojam gan pasaulē, bet necīnāmies pasaulīgi. Jo mūsu cīņas ieroči nav miesīgi, bet spēcīgi Dieva priekšā cietokšņu noārdīšanai.” (2.Korintiešiem 10:3-4)
Dievs ir sagatavojis mums ieročus cīņai, devis visu nepieciešamo, lai mēs staigātu Viņa uzvarā. Bet mums tas ir jāapzinās un jāzina arī, kā lietot šos ieročus. Ja mēs to nezināsim, tad būsim viegli ievainojami un vāji. Svētais Gars ir dots mums kā Palīgs. Svētais Gars darbojas pasaulē, bet mājo ticīgu cilvēku sirdīs. Par to ir teikts Rakstos:
“Vai jūs nezināt, ka jūs esat Dieva nams un ka Dieva Gars jūsos mājo?” (1.Korintiešiem 3:16)
Svētais Gars darbojas šajā pasaulē caur Dieva bērniem, jo viņi ir Dieva templis. Bet, lai Svētais Gars varētu darboties, mums jābūt paklausīgiem Svētajam Garam. Bībelē ir teikts, ka Jēzus atnāca uz šo zemi vairāku iemeslu dēļ, – ar mērķi piepildīt Savas funkcijas. Pirmkārt, Jēzus atnāca, lai meklētu un glābtu pazudušos. Bez tam, Jēzus kā Dieva Dēls atnāca tālab, lai izārdītu visus sātana darbus. Un Jēzus atnāca arī tāpēc, lai atnestu uz zemi Dieva Valstību. Jēzus teica, lai Viņa mācekļi lūdz tā:
 “Tāpēc jums būs tā lūgt: mūsu Tēvs debesīs! Svētīts lai top Tavs Vārds. Lai nāk Tava valstība, Tavs prāts lai notiek kā debesīs, tā arī virs zemes. Mūsu dienišķo maizi dodi mums šodien. Un piedodi mums mūsu parādus, kā arī mēs piedodam saviem parādniekiem. Un neieved mūs kārdināšanā, bet atpestī mūs no ļauna. Jo Tev pieder Valstība, spēks un gods mūžīgi. Āmen.” (Маteja 6:9-13)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.