Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 2.daļa

Ko tu dari ar to vārdu, kuru dzirdi? Vai tas paliek vien zināšanu un informācijas līmenī, vai arī tu domā par to, kā pielietot to savā dzīvē? Ir svarīgi atbildēt pašam sev uz šiem jautājumiem. Kad Dievs mums saka, lai dzenamies pēc mīlestības, ar to Viņš aicina mūs rīkoties. Bībelē ir teikts, ka Dieva mīlestība ir izlieta mūsu sirdīs ar Svēto Garu, bet mums no savas puses ir jātiecas pēc šīs mīlestības un jāstaigā tajā. Mīlestība vienmēr ir saistīta ar došanu, ar rīcību. Var kalpot Dievam un cilvēkiem bez mīlestības, bet mīlot nevar nekalpot. Patiesa mīlestība nemeklē savu labumu vai izdevīgumu, tā vienmēr vērsta uz citu labumu. Bībelē ir teikts:
 “Nepalieciet nevienam neko parādā kā vienīgi, ka jūs cits citu mīlat. Jo, kas otru mīl, tas ir piepildījis bauslību.” (Romiešiem 13:8)
Mans pienākums ir – dzīties pēc mīlestības un mīlēt citus. Dievs grib, lai staigāšana mīlestībā kļūtu par mūsu dzīvesveidu. Cilvēks, kurš pilns mīlestības, nekad neatriebsies, jo viņš apzinās, ka viņam neviens un neko nav parādā. Ja tu mīli Dievu un cilvēkus, gribi kalpot un palīdzēt cilvēkiem, tad tev būs nepieciešami resursi un instrumenti, ar kuru palīdzību tu varēsi to darīt. Un tieši Svētā Gara dāvanas mums vajadzīgas tāpēc, lai parādītu savu mīlestību uz Dievu un cilvēkiem. Svētā Gara dāvanas – tie ir Dieva instrumenti efektīvai kalpošanai tiem, kurus mēs mīlam. Dievs šīs dāvanas dod katram Savam bērnam. Svētais Gars dzīvo manī, un tas nozīmē, ka arī Svētā Gara dāvanas dzīvo manī. Lai šīs dāvanas varētu izpausties caur mani, man jāiemācās sadarboties ar Svēto Garu un jāļauj Viņam mani vadīt. Kad iemācāmies būt Svētā Gara vadītiem, tad Viņš izpauž Savas dāvanas caur mums, un tas dara mūs arvien efektīvākus, piepildot savu aicinājumu no Dieva.
“Dzenieties pēc mīlestības, tiecieties pēc garīgajām dāvanām …” (1.Korintiešiem 14:1)
Ir svarīgi dzīties pēc mīlestības un degt par garīgajām dāvanām, jo tikai tādā veidā mēs varēsim kļūt efektīvi savā kalpošanā. Svētā Gara izpausme tiek dota KATRAM, kurš tic Jēzum. Katrs no mums var kalpot citu cilvēku labumam.
“Kā tad nu būs, brāļi? Kad jūs sanākat kopā, katram ir kaut kas, vai psalms, vai mācība, vai atklāsme, vai mēles, vai mēļu izskaidrošana, viss lai notiek celšanai.” (1.Korintiešiem 14:26)

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.