Dieva instrumenti varoņdarbiem un Dieva Valstības paplašināšanai – 6.daļa

 * Dievs uz mums runā caur redzējumiem un caur iedvesmotu vēstuli. Dievs var virzīt cilvēku tajā brīdī, kad viņš kaut ko raksta. Pieslēdzoties iedvesmas avotam, kas atrodas mūsos, cilvēks var kļūt par Dieva pravietisko patiesību nesēju, kuras daudzus varēs svētīt. Bībele – tas ir pierakstīts Vārds no Dieva, kas atklāsmes veidā nonāca pie noteiktiem cilvēkiem. 
“Tas viss ir rakstos, no Tā Kunga rokas; Viņš man deva saprast visus darbus pēc šiem paraugiem,” – tā sacīja Dāvids.” (1.Laiku 28:19)
 Citā tulkojumā šī Rakstu vieta ir tulkota tā: „Dāvids teica, ka Dievs viņam rakstiskā veidā deva saprast visus būvniecības darbus, kad Viņa roka bija uz viņa”.Tajā laikā, kad Dāvids kaut ko rakstīja, Dievs viņam deva Tempļa dizainu, kuru vēlāk uzcēla Dāvida dēls. Salamans uzcēla Templi saskaņā ar pierakstīto atklāsmi, kuru Dāvids saņēma no Dieva. Tajā laikā, kad tu raksti, Dievs var tevi virzīt un atklāt tev Savas patiesības, ar kurām tu varēsi kalpot un svētīt citus cilvēkus. Ja mēs gribam redzēt varenā Dieva darbus savā dzīvē, ja mēs gribam veikt varoņdarbus Viņam un paplašināt Dieva Valstību uz zemes, tad mums ir jāiemācās dzirdēt Dievu, jātrenē savs gars, lai mācētu atpazīt Svētā Gara balsi. Tieši tāpēc Dievs mums sūta Savu Vārdu. Tas, ko katrs no mums darīs ar šo vārdu – ir atkarīgs tikai no mums pašiem. Lai Dievs mums palīdz ne tikai zināt šīs patiesības, bet praktizēt un dzīvot saskaņā ar tām. Un tad mūsu Dievs pagodināsies caur Saviem bērniem un parādīs Savu spēku, un mūsu zeme piepildīsies ar Dieva godību.

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.