Dieva klātbūtne IV

Miers jums, dārgie mūsu rubrikas „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam” lasītāji!Es pateicos Dievam par jums un lūdzu par to, lai šī diena ir piepildīta ar varenām uzvarām pār dažādiem dzīves apstākļiem un ar Dieva klātbūtni.Mēs turpinām sarunu par Dieva klātbūtni mūsu dzīvē.Mēs runājām par to, ka Dieva klātbūtne ienes atšķirību cilvēka dzīvē. Dieva klātbūtne dara mūs stiprus, spēcīgus. Dieva klātbūtne dara mūs gudrākus. Dieva klātbūtni mēs varam piedzīvot caur vaļsirdīgu lūgšanu un caur savas sirds attīrīšanu un skaidrošanu, caur zemošanos un salūšanu Dieva priekšā, kā arī caur mūsu svētu un dievbijīgu dzīvi.Lai nodrošinātu Dieva klātbūtni savā dzīvē un kalpošanā, Mozus priekšroku deva lūgšanai, un tāpēc viņš uzcēla lūgšanu telti, uz kuru aicināja visus tos, kuriem slāpa un kuri meklēja Dievu.
„Tad Mozus ņēma telti un uzcēla to tālu ārpus nometnes un nosauca to par Saiešanas telti. Ikvienam, kas meklēja To Kungu, bija jāiet uz Saiešanas telti ārpus nometnes.”(2.Mozus 33:7).
Dievs vēlas tikties ar tevi. Viņš vēlas tuvoties mums, un tai pat laikā no mūsu puses Viņš vēlas redzēt slāpes un vēlēšanos tikties ar Viņu. Mozus uzcēla telti, lai dotu iespēju visiem slāpstošajiem nākt uz tikšanos ar Dievu. Ja tu esi nopietns tajā, lai meklētu Dieva klātbūtni savā dzīvē, tev ir jābūt vietai, kurā tikties ar Dievu.Vai esat pamanījuši, kur atradās Mozus lūgšanu telts? Ārpus nometnes. Tālu no nometnes.Lai tuvotos Dievam, ir nepieciešams paiet tālāk kā parasti. Ir jāatstāj ierastais, parastais, virspusējais līmenis un jāvirzās uz dziļākām un nopietnākām attiecībām ar Dievu.Slāpes pēc Dieva liks tev iet tālāk, nekā iet citi. Bez kopējās un kolektīvās Dieva klātbūtnes piedzīvošanas, tu meklēsi personisko Dieva klātbūtnes piedzīvošanu.Citi var būt apmierināti ar to, kas notiek apmetnē, bet tu gribi ko vairāk, un šīs slāpes liek tev meklēt Dievu arvien vairāk un vairāk.Lūk, no kā ir atkarīga Viņa klātbūtne mūsu dzīvē.Lai arī telts tika uzcelta visiem, kas meklēja To Kungu, ļaudis vienkārši vēroja un noraudzījās uz to, kā Mozus iegāja teltī. Viņi vēroja to, kā Mozus izpauda savas slāpes pēc Dieva. Viņi vēroja to, kā viņš tuvojās Tam Kungam, un kā Dievs runāja ar Mozu.
„Un notika, ik reizes, kad Mozus gāja uz šo telti, ļaudis piecēlās, un ikviens nostājās savas dzīvojamās telts durvīs un noraudzījās pakaļ Mozum, līdz tas iegāja teltī.”(2.Mozus 33:8).
Varbūt tev pietiek būt par novērotāju? Varbūt ir pienācis laiks, lai ielēktu šai slavas un Dieva klātbūtnes upē?Bībelē ir teikts:
„Tāpēc sējiet taisnību, tad jūs pļausit mīlestību; uzplēsiet jaunu atziņas līdumu, jo vēl ir laiks meklēt To Kungu, tiekams Viņš nāktu un liktu nolīt pār jums Savai taisnībai.”(Hozejas 10:12).
Bez sējas nav arī pļaujas. Slavas pļauja un Dieva žēlastība atnāks ne jau tad, kad mēs vienkārši vērojam, bet tad, kad mēs sējam sevi taisnībā, kad mēs šķīstam savas rokas, skaidrojam savas sirdis un meklējam To Kungu.Kad mēs tuvojamies un meklējam Viņu, Dievs atnāks un izlies pār mums Savu lietu. Viņš iegremdēs mūs Savā klātbūtnē.Vērotājiem nav ne balvas, ne godalgas. Apbalvoti tiek tikai dalībnieki. Tu vari nopirkt biļeti un aizbraukt uz Olimpiskajām spēlēm, vari noīrēt numuru viesnīcā, samaksāt par savu uzturu un veselu nedēļu vērot šīs spēles. Bet, ja tu nepiedalies šajās spēlēs, tevi neviens neapbalvos. Daudziem patīk šī novērotāja pozīcija. Daudzi slavē tos, kuru dzīvē Dievs parādījis Savu spēku un Savu klātbūtni. It kā tas pats nevarētu notikt arī viņu dzīvēs, it kā līdzīga parādība būtu pieejama tikai īpašiem priviliģētiem traukiem. Kādi meli! Kāda krāpšana! Dieva klātbūtne pieder katram no Viņa bērniem, lai kur viņš arī strādātu, lai arī ar ko viņš nodarbotos. Tomēr par Dieva klātbūtni ir jāmaksā cena. Mums ir jātuvojas Dievam, lai Viņš varētu tuvoties mums un atklāt Sevi mūsu dzīvē varenā veidā.Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Līdz rītam!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.