Dieva mīlestības un Kristus Asiņu spēks

Bībelē ir teikts:
 „Viņu Dievs uzmodinājis, nāves sāpes raisīdams, jo nevarēja būt, ka tā Viņu paturētu savā varā.” (Apustuļu d. 2:24)
 Kristus dzīvība ir tik spēcīga, ka nekāda nāve nespēja noturēt šo dzīvību. Bībelē ir teikts, ka dzīvība ir asinīs. Ikreiz, kad mēs piesaucam Jēzus Kristus Asinis, mēs piesaucam Dieva dzīvību un Viņa apsardzību. Jēzus Kristus Asinīm ir balss – dzīvības un apsardzības balss.Svētajos Rakstos ir teikts:
 „Bet, ja mēs dzīvojam gaismā, kā Viņš ir gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā un Viņa Dēla Jēzus asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem.” (1.Jāņa 1:7)
Pamatojoties uz šo Rakstu vietu, mēs redzam, ka pastāv zināmi nosacījumi, lai Jēzus Asinis varētu darboties mūsu dzīvē. Šie noteikumi ir šādi, – ja mēs staigājam Dieva Vārda gaismā, tad mums ir sadraudzība savā starpā, un tādā gadījumā Jēzus Kristus Asinis šķīsta mūs no visiem grēkiem. Savukārt, ja mēs nestaigājam Dieva Vārda gaismā, tad mums nav sadraudzības ar Dievu un savā starpā, un tādā gadījumā Jēzus Kristus Asiņu spēks mūsu dzīvē nedarbojas.
 „Ja mēs sakām, ka mums ir sadraudzība ar Viņu un dzīvojam tumsībā, tad melojam un nedarām patiesību.” (1.Jāņa 1:6)
Dieva bērniem ir jāizplata ap sevi gaisma un Tēva mīlestība, nevis jāsēj šķelšanās un ķildas. Cilvēkiem, kuri dzīvo Kristū, ir jāiemīl Dieva patiesība, Dieva baušļi un Dieva gudrība. Un tādā gadījumā Jēzus Kristus Asiņu spēks pasargās mūs, bet Viņa dzīvība izpaudīsies caur mums un pieskarsies citiem cilvēkiem.
 „Viņi to uzvarējuši ar tā Jēra asinīm un ar savas liecības vārdu un nav savu dzīvību mīlējuši līdz nāvei.” (Atklāsmes 12:11)
Nedosim vietu sātanam, bet ikvienā vietā – ar vārdiem un darbiem – pagodināsim mūsu Kungu Jēzu Kristu! Staigāsim Dieva patiesības gaismā, staigāsim Dieva mīlestībā, piesauksim pār sevi, savām ģimenēm, savu draudzi, savu valsti Jēzus Kristus Asiņu apsardzību, – un mēs būsim Dieva vareno darbu dalībnieki un liecinieki!

Similar Posts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.