Ūdens kristību mērķis un spēks

 Šajā svētdienā sludināja kalpotājs no Amerikas – apustulis Džons Bonne. Viņš runāja par ūdens kristību svarīgumu, mērķi un spēku. Daudzi cilvēki neizprot ūdens kristību nozīmīgumu un mērķi, uzskatot to par mazsvarīgu. Bet, ja mēs uzmanīgi izstudēsim Rakstus, tad ieraudzīsim, ka ūdens kristība slēpj sevī varenu spēku un svētības no Dieva.Sākotnējā cilvēka glābšana ir saistīta ar viņa grēku piedošanu caur grēku nožēlu un ticību Jēzus Kristus upurim. Glābšana(pestīšana) – tā ir legāla darbība, ko veicis Jēzus cilvēka labā. Grēku piedošana ir svarīga ikvienam cilvēkam, bet tā nemaina pašu cilvēku, viņa raksturu. Cilvēku maina tikai process, kurš sākas pēc grēku nožēlas. Bībelē ir teikts: 
Romieš. 12:1-2 – Es jums lieku pie sirds, brāļi, Dieva žēlsirdības vārdā nodot sevi pašus par dzīvu, svētu Dievam patīkamu upuri, tā lai ir jūsu garīgā kalpošana. Un netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties, atjaunodamies savā garā, lai pareizi saprastu, kas ir Dieva griba: to, kas ir labs, tīkams un pilnīgs.
Netopiet šai pasaulei līdzīgi, bet pārvērtieties atjaunodamies savā garā – tas ir Dieva aicinājums jau izglābtiem cilvēkiem. Pārvēršanās – tas ir process, kas saistīts ar jūsu prāta, emociju un gribas atjaunošanos. Reiz Jēzus vērsās pie Nikodēma, sakot viņam ko interesantu:
Jāņa ev.3:3-4 –  Jēzus atbildēja: “Patiesi, patiesi Es tev saku: ja cilvēks nepiedzimst no augšienes, neredzēt tam Dieva valstības.” Nikodēms saka Viņam: “Kā cilvēks var piedzimt, vecs būdams? Vai tad viņš var atgriezties savas mātes miesās un atkal piedzimt?”

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.