Dieva Vārds ir labākais līdzeklis, lai attīrītu cilvēka sirdi

Žēlastība jums un miers no Mūsu Kunga Jēzus Kristus! Es sveicinu jūs mūsu rubrikā „ Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Mēs runājām ar jums par to, ka Dieva Vārds ir labākais līdzeklis, lai attīrītu cilvēka sirdi. Dievs attīra mani caur Savu Vārdu, tādēļ man jābūt šajā vārdā katru dienu. Tev var likties, ka tu neko nesaņem no Bībeles lasīšanas, bet tas tā nav. Kad mēs lasām Vārdu, mēs iekšēji attīrāmies, tieši tāpat kad cilvēks attīra savu ķermeni, mazgājoties pirtī. Tas ir jādara pēc iespējas biežāk, lai garīgi nesmakotu. Ja tu pamani, ka tevi ir viegli aizkaitināt, tas nozīmē ka tev vajag to nomazgāt nost. Kad tu atklāj, ka tava sirds sāk aizvērties, – tas liecina par to, ka tu nelasi Bībeli un palaid garām iespēju attīrīties. Kad tu sevī pamani to, ka kaut kas tevī neatbilst kā vajadzētu kristīga cilvēka dzīvē būt, piemēram, tu vienmēr izraisi strīdu, tad tas liecina par to, ka sen neesi bijis Vārda klātbūtnē. Kad mēs lasām Vārdu, tad šis Vārds mums norāda pareizo ceļu, atmasko mūs un ved grēksūdzē. Kad tu sāc negatīvi kaut ko apliecināt, tas liecina par to, ka tu sen neesi lasījis Vārdu. Kad esi Vārda klātbūtnē, tad uz tavām lūpām būs ticības apliecinājums. Tu agrāk teici: „ Es visu varu! Problēma ir, bet viss atrisināsies! Viss ir kārtībā!” Bet tagad tu saki: „ Nu nezinu. Dzīvosim, redzēsim. Kā būs tā būs.” Tāds apliecinājums liecina par to, ka esi sasmērējies, un tas sāk izdalīt nepatīkamu aromātu Dieva priekšā. Tas neliecina par ticības garu. Tādēļ mums visiem ir nepieciešams baroties ar Vārdu. Dieva Vārds ir noderīgs. Kad es saprotu, ka Dieva Vārds ir līdzeklis manis attīrīšanai, tad manī rodas iekšējs stimuls lasīt Vārdu. Tādēļ es vēlos sevi saglabāt, uzturēt tīru, lai manas lūpas neapliecinātu negatīvo, un lai mana garīgā dzīve būtu līmenī. Visām šīm lietām vajadzētu atmodināt mūsos vēlēšanos pētīt Bībeli ar radošu pieeju. Nesaprotot šīs patiesības, daudzi to nelasa. Un daudziem ticīgajiem tas ir kļuvis par garīgu slimību vai garīgu uzbrukumu, kuru viņi pat nenojauš. Bībele saka, ka Dieva Vārds – dieviedvests un noderīgs. Bet, ja Vārds ir noderīgs, tad tas nav tikai jālasa mums, bet ir jāiegūst labums no tā katru reizi, kad lasām to. Mēs noteikti to iemācīsimies un palīdzēsim citiem tajā. 
„ Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā..”(2.Tim.3:16)
 Aicinu jūs lūgt: „ Tēvs! Es pateicos Tev par šo Vārdu! Paldies Tev Kungs, par to, ka Tu vēlies, lai mēs novērtējam to, kas Tev ir vērtīgs. Kungs, Tu devi mums Savu Vārdu, un caur to Tu vērsies pie mums, tas ir Tavs līdzeklis, kurš ienes gaismu un brīvību mūsu dzīvē, aizdzen jebkādu tumsu un parāda virzienu mūsu dzīvē. Dievs, Tu vēlies, lai mēs pastāvīgi lasītu Bībeli, mācītos to , pārdomātu Tavu Vārdu, lai pareizi to izprastu un būtu nevainojami Tavā priekšā. Mēs lūdzam Tev, Jēzus Kristus Vārdā, palīdzi mums iedegties, lai mūsos būtu vēlēšanās lasī Tavu Vārdu. Mums nepieciešams iekšējs stimuls, un Tu vēlies mums to parādīt. Kungs, es lūdzu, lai Svētais Gars izmantotu to, ko mēs lasījām šodien, un dotu mums iekšēju motivāciju tam, lai mēs vēl tuvāk iedraudzētos ar Bībeli, lai mēs nostiprinātos šajā patiesībā Jēzus Vārdā. Allelūja! Ja ir kādi garīgi iemesli, kuri traucē mums mācīties, izprast Dieva Vārdu, tad Jēzus Kristus Vārdā es aizliedzu tev, sātan, un aizliedzu visiem garīgajiem uzbrukumiem darboties Dieva bērnu dzīvēs. Pateicos Tev, Jēzu! Jēzus Kristus Vārdā! Āmen!” Lai Dievs svētī bagātīgi katru vienu no jums! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.