Kāpēc Dievs runā uz mums, un kālab mums ir tik svarīgi dzirdēt Viņa balsi

 Labdien, draugi! Es pateicos Dievam par kārtējo iespēju dalīties ar jums gudrības vārdā no Viņa. Mēs jau sapratām, ka Dievs ir dzīvs, un Viņš runā. Mēs ieraudzījām virkni priekšrocību tā cilvēka dzīvē, kurš ir iemācījies dzirdēt no Dieva un sekot Viņa norādījumiem. Tagad rezumēsim visu to, ko mēs runājām visu šo laiku par to, kāpēc Dievs runā uz mums, un kālab mums ir tik svarīgi dzirdēt Viņa balsi. 
  1. Atklāsme no Dieva (par Sevi Pašu).
 Dievs runās uz mums ar nolūku, lai, pirmkārt, atklātu mums patiesību par Sevi Pašu. Ja mēs neiemācīsimies dzirdēt Dieva balsi, tad mēs nevarēsim iepazīt Viņu tik labi, lai kļūtu par Viņa draugiem. 
„Mozus ganīja Jetrus, sava sievastēva, Midiāna priestera, avis. Viņš aizdzina avis pāri tuksnesim un nonāca pie Dieva kalna Horeba. Un Tā Kunga eņģelis viņam parādījās uguns liesmā no ērkšķu krūma, un viņš skatījās, un redzi, ērkšķu krūms dega ugunīs, bet nesadega. T ad Mozus sacīja: “Es iešu tuvāk un apskatīšu šo lielo parādību, kādēļ ērkšķu krūms nesadeg.” Bet Tas Kungs redzēja, ka viņš gāja turp lūkot, un sauca tam no krūma un sacīja: “Mozu, Mozu!” Mozus sacīja: “Te es esmu.” Un Tas Kungs sacīja: “Nenāc tuvāk! Novelc savas kurpes no savām kājām, jo tā vieta, kur tu stāvi, ir svēta zeme.” Un Viņš sacīja: “Es esmu tava tēva Dievs, Ābrahāma Dievs, Īzāka Dievs un Jēkaba Dievs.” Un Mozus aizklāja savu vaigu, jo viņš bijās Dievu uzlūkot.” (2.Mozus 3:1-6).
 Dievs iepazinās ar Mozu tāpēc, lai atklātu viņam Sevi Pašu. Ja Mozus pats personīgi neiepazītos ar Dievu, viņš nevarētu kļūt pat tik lielisku Dieva pielūdzēju, draugu un kalpotāju. Bez sadraudzības ar Dievu iepazīt Viņu nav iespējams. Bet sadraudzība, savukārt, nav iespējama, ja cilvēks nav iemācījies dzirdēt Dieva balsi. Lūk, kāpēc Bībele saka, ka mēs esam aicināti uz sadraudzību ar Viņu. Lai mums būtu sadraudzība ar Dievu, mums vajag dzirdēt Svētā Gara balsi. 
„.. ko esam redzējuši un dzirdējuši, to pasludinām arī jums, lai arī jums būtu sadraudzība ar mums. Un mūsu sadraudzība ir ar Tēvu un Viņa Dēlu Jēzu Kristu.” (1.Jāņa 1:3).
 Ja mēs dzirdēsim Dieva balsi, mēs Viņu dziļāk iepazīsim un spēsim kļūt par Viņa draugiem. 
„Dievs ir uzticīgs, kas jūs aicinājis Sava Dēla Jēzus Kristus, mūsu Kunga, sadraudzībā.”(1.Korintiešiem 1:9).
 Mēs visi esam aicināti uz sadraudzību ar Tēvu un Dēlu Jēzu Kristu. Vai tu uzdod sev šādu jautājumu: „Kāds ir mans aicinājums?” Tev ir jāsaprot, ka tavs pirmais aicinājums ir – būt sadraudzībā ar Dievu. Ļoti svarīgi ir apzināties, ka Svētā Gara balsi vajag meklēt ne tikai tālab, lai saprastu, kā atrisināt savu problēmu vai izdarītu pareizo izvēli, bet, visu pirms tālab, lai iepazītu Dievu un iemācītos būt sadraudzībā ar Viņu. Dievs runās ar mums, jo Viņš vēlas komunicēt ar mums. Un, ja mēs iemācīsimies dzirdēt Viņa balsi, tad mūsu sadraudzības ar Viņu būs pilnvērtīga. Dievs mūs ir izglābis, pirmkārt, sadraudzībai ar Sevi! Un tātad, mums ir jāsaprot, ka, pirmkārt, mums vajag iemācīties dzirdēt Dieva balsi tālab, lai mums būtu veselīgas attiecības ar Viņu, jo tieši tam Dievs mūs ir radījis.             Ja mēs nedzirdam Dieva balsi, mums būs grūti Viņu saprast. Bet ja mēs nesaprotam Viņu, mēs nevarēsim mīlēt vai pielūgt Viņu kā pienākas. Kad divi cilvēki mīl viens otru, tiem patīk vienam ar otru dalīties savās domās, pārdzīvojumos, priekos un bēdās. Cilvēki, kuri mīl viens otru, atklāj savas sirdis viens otra priekšā, dalās ar saviem slēptākajiem noslēpumiem. Bībele saka, ka arī Dievam ir noslēpumi, kuros Viņš vēlas dalīties ar Saviem bērniem. 
„Tā Kunga draudzība ir ar tiem, kas Viņu bīstas, un Viņa derība ar viņiem vedīs viņus pie īstās atziņas.”(Psalms 25:14).
 Bībeles tulkojumā krievu valodā „Tā Kunga noslēpumi….”. 
„Jo Dievs Tas Kungs neko nedara, neatklājis Savu noslēpumu praviešiem, Saviem kalpiem.”(Āmosa 3:7).
 Dievs vēlas kļūt par tavu draugu. Dievs vēlas atklāt tev Savus noslēpumus, kuri atnesīs tavā dzīvē izrāvienu un paaugstināšanu. Vēlies arī tu to. Sāc meklēt Dieva vaigu, iepazīt Viņa vārdu un komunicēt ar Viņu. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.