Dievbijība II

Paldies Dievam par šo dienu, kuru Viņš mums dāvājis! Paldies Dievam par iespēju būt Viņa Vārdā, būt sadraudzībā ar Viņu caur lūgšanu un smelties tajā sev spēku, stiprumu un gudrību. Šodien es vēlētos noslēgt sarunu par tēmu: „Ziedošanās ir priekšnosacījums nodrošinājumam.” Mēs noskaidrojām, ka ziedošanās Dievam pieprasa no mums trīs svarīgas lietas:
  • piesaukt Dievu,
  • staigāt dievbijībā,
  • mīlēt Dievu.
Piesaukt Dievu – tas nozīmē stabilas lūgšanu dzīves esību. Lūgšana tuvina mūs Dievam un atbrīvo Viņa nodrošinājumu, jo Viņš ir tuvu visiem tiem, kuri piesauc Viņu. Vēl mēs runājām par to, ka mūsu nodrošinājums ir atkarīgs ne tikai no mūsu prasmes piesaukt Dieva Vārdu, bet arī no mūsu dievbijības pakāpes.Bīties Dievu – tas nozīmē novērsties no ļauna, darīt labu, meklēt mieru un dzīties pēc miera. Dievišķais nodrošinājums un garš mūžs – tā ir balva tiem, kuri bīstas Dievu. Tāpat mēs runājām par to, ka Dievam ir noslēpumi, kuri domātie tiem ļaudīm, kuri ir ziedojušies, tiem, kuri piesauc Viņa Vārdu un staigā dievbijībā. Bez visa pieminētā, svarīgi ir zināt to, ka ziedošanās Dievam nav iespējama bez mīlestības uz Viņu. Ko nozīmē – mīlēt Dievu?
„Tas Kungs pasargā visus, kas Viņu mīl, bet Viņš iznīcinās visus bezdievīgos.”(Psalms 145:20).
Mīlestība uz Dievu – tā ir dievbijības otra puse. Pierādījums manai mīlestībai uz Dievu ir mana paklausība Viņam. Mīlēt Dievu – tas nozīmē pildīt Viņa baušļus.
„Kam ir Mani baušļi un kas viņus tur, tas Mani mīl; bet, kas Mani mīl, to Mans Tēvs mīlēs un Es to mīlēšu un tam parādīšos.”(Jāņa 14:21).
Mīlēt Dievu – tas nozīmē izvēlēties paklausību Viņam, un ne ierastajam grēcīgajam dzīvesveidam. Mīlestība uz Dievu pasargā cilvēku no kārdinājuma.
„Svētīgs tas vīrs, kas pastāv kārdināšanā, jo, norūdījumu sasniedzis, tas saņems dzīvības vainagu, ko Viņš ir apsolījis tiem, kas Viņu mīl.”(Jēkaba 1:12).
Mīlēt Dievu – tas nozīmē attiekties apmierināt savas miesas tieksmes, bet izvēlēties to, kas tīkams Dievam, un nevis sev pašam. Dievs ir gudrāks par mums! Viņš ir – pieredzes bagātākā Personība visā Visumā! Un tad, kad Dievs kaut ko saka, tev ir labāk paklausīt Viņam, jo Dievs zina labāk par tevi. Tas viss atnesīs Dieva nodrošinājumu tavā dzīvē. Mēs varam aplūkot, kā šī svarīgā patiesība ir modelēta Ābrahāma dzīvē. Ābrahāma ziedošanās bija kā priekšnosacījums viņa nodrošinājumam. Ābrahāms pastāvīgi piesauca Dieva Vārdu, viņš bijās un mīlēja Dievu, tālab Dievs ne tikai svētīja pašu Ābrahāmu, bet arī visus viņa pēcnācējus. (1.Mozus 22.nod.). Dievam ziedojies cilvēks noteikti baudīs savā dzīvē Dieva nodrošinājumu! Šodien Dievs katru no mums aicina izanalizēt savu dzīvi un atbildēt sev pašam uz jautājumu: „Vai es patiešām esmu ziedojies Dievam, vai arī es vienkārši nodarbojos ar reliģiozu darbību?” Dārgais draugs, ja tu jau esi ziedojis sevi Dievam, tad lai šis vārds tev ir par uzmundrinājumu. Dievs tev saka: „ Nebaidies no grūtību un nekārtību laika, jo Dievs ir tavs Nodrošinātājs. Dievs atnāks, jo tu esi ziedojies Viņam, un tu nekad nepaliksi kaunā!” Ja tev ir bērni, un tu esi norūpējies par viņu likteni un viņu nodrošinājumu, tad es tevi gribu aicināt uz to, lai tu lūdz par saviem bērniem, lai viņi ziedotos Dievam. Nodrošinājums taviem bērniem atnāks caur tavu un viņu ziedošanos Dievam. Iemāci saviem bērniem piesaukt Dievu, staigāt dievbijībā un mīlēt Viņu, – un tad Dievs būs viņu Nodrošinātājs. Tā ir pati lielākā bagātība, kuru tu vari atstāt saviem bērniem. Lai Dievs jūs bagātīgi svētī šai dienā! Dievs ir labs vienmēr! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.