Dievs ir laimīgas ģimenes galvenais arhitekts un celtnieks

 Labdien, dārgie brāļi un māsas! Mana milzīga vēlēšanās un lūgšana par jums ir tāda, lai Dieva plāns uzvar katrā jūsu dzīves sfērā, īpaši ģimenes dzīvē. Ģimene var kļūt par elli uz zemes, bet es zinu, ka visi vēlas, lai viņu ģimenes kļūtu par paradīzi zemes virsū. Tomēr automātiski tas nenotiks. Tam ir jāpieliek īpašas pūles un jāatļauj Jēzum ienākt jūsu ģimenē kā galvai un galvenajam celtniekam.
«Ja Tas Kungs namu neuzceļ, tad darbojas velti, kas gar to strādā. Ja Tas Kungs pilsētu neapsargā, tad velti sargs nomodā.» (Ps.127:1).
 
«Jo katru namu kāds cēlējs uzceļ, bet kas visu uzcēlis, ir Dievs.» (Еbr.3: 4).
 Dievs ir laimīgas ģimenes galvenais arhitekts un celtnieks. Atļaujiet Dievam iekārtot jūsu ģimeni un celt jūsu namu! Jo tikai tad visai jūsu piepūlei būs kāda jēga vai augļi. Kā Dievs ceļ un iekārto namu?  Viņš to dara ar Sava Vārda palīdzību!
«Tā Kunga likumi ir pilnīgi un atspirdzina dvēseli. Tā Kunga liecība ir patiesa un vientiesīgos dara gudrus». (Ps.19:8)
Tā Kunga atklasmes stiprina dvēseli un dod gudrību, bet ar šo Dievišķo gudrību un saprašanu, tiek celts mūsu nams.
«Ar gudrību namu ceļ un ar saprātu to uztur kārtībā» (Sālam. pam.24: 3).
Lūk kāpēc Bībele aicina mūs meklēt gudrību Dieva vārdā:
«Lai tava mute nepamet šo bauslības grāmatu, bet apdomā dienām un naktīm, ka tu vari turēt un darīt visu, kas tur ir rakstīts, tad tavi ceļi tev labi izdosies un tad tev laimēsies.» (Jozua 1: 8).
 Ja jums šobrīd ir grūti laiki jūsu ģimenē, pamēģiniet pielietot sekojošus dievišķus padomus:
  • Lūdziet un prasiet palīdzību Dievam. Lasiet Bībeli un pārdomājiet par Dieva apsolījumiem.
  • Nomierinieties Dieva priekšā un ļaujiet aiziet jūsu sliktajam garastāvoklim! (Nepieņemiet lēmums dusmās vai slikta garastāvokļa iespaidā.)
  • Necentieties runāt dusmās. Atdziestiet! Atcerieties, ka vārdi spēcīgi ievaino cilvēkus. Nepieņemiet arī lēmumus tādā stāvoklī.
  • Neapvainojieties uz sevis, atcerieties, ka Jēzus jūs vienalga mīl.
  • Vienmēr esiet gatavi piedot!
  • Ja jums ir pastāvīgi konflikti ar dzīvesbiedru (dzīvesbiedri), tad pajautājiet sev, vai jūs esat pieņēmis lēmumu mīlēt viņu vai arī jūs esat izlēmis nemīlēt viņu.
  • Vai jums ir vajadzība, paskatīties ar Jēzus acīm? Ko jūs redzat?
  • Atcerieties un atsauciet atmiņā visus jaukos un saldos mirkļus jūsu attiecību sākumā, kāpēc jūs izlēmāt izvēlēties viņu kā ceļabiedru visai dzīvei.
 Lai Dievs stiprina visus mūs izveidot stipras un Dievbijīgas ģimenes. Lai miers piepilda  jūsu namu! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.