Dievs nevēlas, lai jūs padodaties! III

Žēlastība jums un miers no mūsu Kunga Jēzus Kristus!Es sveicu jūs mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Jau vairākas dienas pēc kārtas mēs runājam par to, kā nepadoties laikā, kad visapkārt ir tik daudz problēmu un pārbaudījumu. Vakar mēs noskaidrojām, ka, ejot cauri pārbaudījumiem un dzīves problēmām, jums ir jāzina, ka problēmas – tā ir katra cilvēka dzīves sastāvdaļa. Tamlīdzīgas zināšanas apbruņo mūs uzvarai pār šīm problēmām un pārbaudījumiem. Nākamais pants no Svētajiem Rakstiem apstiprina šo domu:
„Jūs piemeklējis vēl tikai cilvēcīgs pārbaudījums; Dievs ir uzticīgs, Viņš neļaus jūs pārbaudīt pāri par jūsu spējām, bet darīs pārbaudījumam tādu galu, ka varat panest.” (1.Korintiešiem 10:13).
 Saskaņā ar šo Rakstu vietu ir acīmredzami, ka Dievs vēlas, lai mēs uzņemam kārdinājumus, pārbaudījumus un problēmas savā dzīvē, kā normālu parādību. Ikviens cilvēks saskaras ar kārdinājumiem, tāpēc tiem nekādā gadījumā nevajadzētu kļūt mums par pārsteigumu. Dievs vēlas, ka tā vietā, lai šausminātos par kārdinājumiem, pārbaudījumiem vai problēmām, mēs koncentrējam savu uzmanību uz Dieva uzticamību un uz to izeju, kuru Dievs priekš mums katrā šai situācijā jau ir sagatavojis. Šāda attieksme pret problēmām un pārbaudījumiem palīdzēs mums tās pārvarēt.Kāda tad ir Dieva loma jūsu dzīvē tai laikā, kad jūs ejat cauri grūtībām.Pirmkārt, – Dievs „neļaus jūs pārbaudīt pāri par jūsu spējām (spēkiem)”. JŪS pat varat tā nedomāt, bet patiesībā Dievs kontrolē visas jūsu situācijas, un Viņš jau ir noteicis robežu tam, kas ir pāri par jūsu spēkiem. Dievs nepieļaus to, ka jūsu dzīvē atnāk kas tāds, kas ir pāri jūsu spēkiem. Iespējams, jūs nenovērtējat savu spēku, bet Dievs jūs pazīst labāk. Kad jūs spriežat pareizi, jūs pārvarat grūtības! Jums vajag barot savu saprātu ar domu par to, ka jūs tiksiet galā ar visām grūtībām, jo Dievs nepieļaus jūsu dzīvē to, kas ir pāri par jūsu spēkiem.Otrkārt, – Dievs ne tikai kontrolē visas jūsu situācijas, bet Viņš „…darīs pārbaudījumiem tādu galu, ka spējat panest.” Dievs atvieglo mums to laiku, ko pavadām kārdinājumos un bēdās, bet mums ir jāiemācās smelties Viņā šo atvieglinājumu. Tāpēc ir tik svarīgi fokusēt savu uzmanību uz Dievu un Viņa vārdu, un tādā gadījumā mums būs viegli ieraudzīt to izeju, kuru Dievs priekš mums katrā kārdinājumā jau ir sagatavojis. Ja mums nebūs pareizas attieksmes un ja mēs neskatīsimies uz Dievu, tad mums nāksies paļauties uz saviem spēkiem, – bet tas ir ilgs un grūts ceļš uz uzvaru.Tas Kungs lai atver jūsu garīgās acis, lai jūs būtu spējīgi pamanīt un ieraudzīt tās izejas, kuras Viņš ir sagatavojis priekš jums dažādām dzīves situācijām. Dieva mierā!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.