Dievs vēlās, lai lūgšana kļūst prioritāti Viņa bērnu dzīvēs!

Miers jums, dārgie Dieva bērni!Paldies Dievam par šo dienu, kuru Viņš mums ir dāvājis! Paldies Dievam par iespēju būt Viņa Vārdā, būt sadraudzībā ar Viņu caur lūgšanu un smelt tajā sev spēku, stiprumu un gudrību!Vakar mēs runājām par to, kā Dievs pēc draudzes lūgšanas, pārdabiskā veidā atbrīvoja Pēteri no cietuma.
„Pēteris atjēdzies sacīja: “Tagad es tiešām zinu, ka Tas Kungs sūtījis Savu eņģeli un izpestījis mani no Hēroda rokas un visiem jūdu draudiem.” (Ap. d.12:11).
Viss, ko sātans ir paņēmis no tavas dzīves, – tavs brīnums, tavi apsolījumi, – tas viss pārdabiskā Dieva spēkā var tikt atbrīvots. Bet tas pieprasa, lai lūgšana kļūtu par prioritāti tavā un manā dzīvē. Paņemiet jebkuru Bībeles notikumu un jūs ieraudzīsiet, uz ko ir spējīga ticīgo cilvēku lūgšana. Piemēram, ko darīja Daniēls, kad nokļuva lauvu bedrē? Lūdza? Nē, tur jau bija par vēlu lūgt. Viņš pastāvīgi lūdza jau pirms nokļūšanas lauvu bedrē.Kad tu jau atrodies lauvu bedrē, ir par vēlu lūgt. Lūgt ir jāsāk jau labu laiku pirms tam. Daniēls lūdza katru dienu un trīs reizes dienā!
„Kad Daniēls dzirdēja, ka ir izsludināts šāds rīkojums, viņš gāja savā namā, kur viņam bija augšistabā pret Jeruzālemi vērsti un atvērti logi un kur viņš nometās trīs reizes dienā ceļos, pielūdza un slavēja savu Dievu, kā viņš to visu laiku kārtīgi bija darījis.” (Daniēla 6:10).
Dēļ tā, ka Daniēls nepiekrita pielūgt nevienu citu, izņemot Dievu, viņš nokļuva lauvu bedrē. Ja Daniēls nebūtu lūdzis līdz tam, tad nav zināms, kas ar viņu notiktu. Atcerieties, es teicu, ka, ja līdz tam brīdim, kad tev visvairāk būs vajadzīgs brīnums no Dieva un Viņa iejaukšanās, tu nebūsi savā dzīvē praktizējis lūgšanu, tad tieši vajadzīgajā brīdī, tu nevarēsi to izdarīt – tu nespēsi lūgt. Bet slava Dievam par Daniēlu! Viņš katru dienu praktizēja lūgšanu.Atcerieties, kad Izraēla tauta gāja pa tuksnesi? Dievs viņiem deva mannu no debesīm. Par to ir teikts 2.Mozus grāmatā 16.nodaļā. Viņiem katru dienu bija jāiziet ārā, lai savāktu mannu un tas bija jāizdara līdz pusdienlaikam. Tas, kurš neizgāja, tam arī tajā dienā manna nebija. Viņi nevarēja vienā reizē savākt mannu šodienai, rītdienai un parītdienai. Ja viņi tā darīja, tad viss, ko viņi tajā dienā neapēda – sabojājās. Viņiem katru dienu bija jāiet uz satikšanos ar Dievu, lai ikdienas vajadzība tiktu piepildīta. Dienišķā maize tika dota katrai dienai. Šis princips mums parāda, ka ikdienas tikšanās ar Dievu sniedz mums nodrošinājumu katrai dienai. Dievs mūs gaida katru dienu! Dievs gaida tikšanos ar mums!5.Mozus grāmatā ir rakstīts:
„…ka cilvēks nedzīvo no maizes vien, bet, ka cilvēks dzīvo no visa tā, kas iziet no Tā Kunga mutes.” (5.Mozus 8:3b).
Dievs vēlās, lai lūgšana kļūst par prioritāti Viņa bērnu dzīvēs. Dievs vēlās, lai Viņa bērni katru dienu nāktu pie Viņa. Lai Dievs mums tajā palīdz! Ja Dievs mūs uz kaut ko aicina, tad tas ir tikai tāpēc, ka Viņš mums ir sagatavojis svētības. Tas mums ir vārds no Dieva! Es gribu, lai šis vārds kļūst par miesu katra mūsu draudzes locekļa dzīvē un katra ticīgā dzīvē. Un pēc tam mēs svinēsim tos rezultātus, par kuriem runājam jau ilgāku laiku.Veiksim īsu apskatu tam, par ko mēs runājām:
  • Caur lūgšanu viss mūsu dzīvē nonāk kustībā.
  • Caur lūgšanu mēs piepildāmies ar Svēto Garu.
  • Caur lūgšanu mēs piepildāmies ar drosmi un uzdrīkstēšanos.
  • Caur lūgšanu mēs kļūstam vienoti.
  • Caur lūgšanu mēs saņemam gudrību Dieva resursu pārvaldīšanai.
  • Caur lūgšanu mēs piepildāmies ar spēku un Dieva žēlastību.
  • Caur lūgšanu mēs kļūstam pievilcīgi tiem, kuri mums ir apkārt.
Lai Dievs mums palīdz padarīt lūgšanu par savu prioritāti!Lai jums bagātīgas Dieva svētības!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.