Jēzus var iziet cauri tam, kam cits neviens nevar iziet cauri

Labdien, draugi!Laipni lūdzam mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”. Šodien, Dievs ielika man sirdī, lai es ar jums dalos svarīgā principā no Dieva Vārda. Īsumā, šis princips skan tā : Jēzus var iziet cauri tam, kam cits neviens nevar iziet cauri.
  • Vai jūs tagad atrodaties situācijā, par kuru visi saka, ka uz šo situāciju nav atbildes nevienam cilvēkam?
  • Vai sātans ir iekarojis jūsu dzīvi, ģimeni, biznesu, bērnus vai kalpošanu?
  • Vai esat sapinušies kādās lietās, vai zaudējuši jebkādu cerību, lai izietu no  ļoti sarežģītas situācijas, kurā tagad atrodaties?
 Neapjūciet un nepadodieties, tāpēc, ka Jēzum ir atrisinājums jūsu dilemmai. Viņš var iziet caur situāciju, kura nav iespējama nevienam no cilvēkam. Jēzus var atrisināt problēmas, kuras neviens cits vairs nevar atrisināt, un tieši tagad Viņš atrodas jums blakus un gaida, lai jūs vērstos pie Viņa. Viss, kas jums jādara, ir jāielaiž Jēzus jūsu situācijā un jāļauj Viņam ieņemt Savu vietu jūsu dzīvē. Atzīstiet Viņa klātbūtni, ielaidiet Viņu savā dzīvē un situācijā, un jūs izbrīnīsieties par to, ko Jēzus izdarīs. Nākamais stāsts – ir pierādījums tam, par ko runājam:
Un otrā krastā, gadariešu tiesā pienākot, Viņam nāca pretim no kapiem izgājuši divi ļaunu garu apsēsti; tie bija tik briesmīgi, ka neviens nedrīkstēja pa to ceļu staigāt. 29 Un redzi, tie brēca un sacīja: “Kas mums ar Tevi, Tu Dieva Dēls! Vai Tu esi nācis priekšlaikus mūs mocīt”(Mat.8: 28-29).
 Šie divi vīri bija sātana satverti un nomocīti. Viņi bija tik ļoti agresīvi, ka neviens cilvēks nevarēja iet viņiem garām pa to ceļu. Tomēr, Jēzus gāja tieši pa to ceļu, pa kuru neviens cilvēks negāja. Pārsteidzoši ir tas, ka ļaunie gari, kuri bija šajos vīros, uzreiz atzina Jēzus varu pār sevi. Šie nešķīstie gari mocīja un paņēma kontroli pār šo divu vīru dzīvēm, bet Kristus ir stiprāks, nekā šie mocītāji un viņi paši tajā arī atzinās: 
Un redzi, tie brēca un sacīja: “Kas mums ar Tevi, Tu Dieva Dēls! Vai Tu esi nācis priekšlaikus mūs mocīt?”(Mat.8: 29).
 
  • Vai jūs ir nomocījuši, vai par jums ņirgājas spēki, kurus neviens nevar pārmācīt vai savaldīt?
Ir kāda augstāka vara, kura var pārmācīt visus jūsu mocītājus, Viņu sauc Jēzus! Kad Viņa Vārds tiek pieminēts, tad ikviens celis locīsies un katra mēle atzīs, ka Jēzus – ir Kungs!Uzmundrinieties un esiet pārliecināti par to, ka Jēzus var jūs atbrīvot no jūsu problēmām, ja tikai jūs uzticēsieties un pakļausieties Viņam.Lūdzu, uzaiciniet Jēzu tajā neiespējamajā situācijā, pret kuru jūs šodien cīnāties, tāpēc, ka ar Dievu viss ir iespējams.
Jēzus, tos uzlūkodams, saka: “Cilvēkiem tas neiespējams, bet ne Dievam, jo Dievam visas lietas iespējamas.” (Мarka 10:27)
 Atcerieties – viss, kas cilvēkam ir neiespējams, Dievam ir iespējams! Uz drīzu tikšanos! Esiet svētīti! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

One Comment

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.