Dievs vēlas, lai mēs priekš Viņa Valstības palaižam apgrozībā visu to, ko Viņš mums piešķīris II

Sveicinu katru no jums šai brīnišķīgajā dienā! Savā Psalmā Dāvids saka:
„Bet es dziedāšu par Tavu stiprumu un gavilēdams ik rītu sludināšu Tavu žēlastību, jo Tu esi bijis man par patvērumu un paspārni bēdu dienā.”(Psalms 59:17).
Dievs ir mūsu spēks! Viņš ir mūsu Aizstāvis! Viņš ir tas, Kurš apžēlo katru dienu! Slavēsim mūsu Kungu no agra rīta, dienā un vakarā, jo Viņš ir labs!Dievs ir radījis ikkatru no mums pēc Sava tēla un līdzības. Viņš ir Dievs, – Radītājs. Viņš ik dienu rada visu jaunu. Un mūsos mājo Viņa Gars, Kurš spējīgs caur mums darīt labus darbus. Svētais Gars atklāj mums Tēva gribu un Viņa aicinājumu mūsu dzīvei. Dievs skatās uz mums, kā uz radītājiem un dzīvības nesējiem. Katram no mums Dievs piešķīris talantus un dāvanas. Katru no mums Dievs ievietojis konkrētā vietā un laikā. Un Viņš vēlas, lai caur kalpošanu ar savām dāvanām un talantiem, Viņa bērni atnestu augļus Dieva Valstībā. Tu neesi nejauši ieradies uz šīs zemes, Dievam ir mērķis tavai dzīvei. Viņš tevi radīja, un Viņš arī atstāja galveno instrukciju tavai dzīvei, – Savu Vārdu. Balstoties uz Bībeles varoņu piemēru, Dievs vēlas mums iemācīt Dieva Valstības principus.Šodien mēs sīkāk parunāsim par kalpiem(vergiem), par kuriem Jēzus stāsta Savā līdzībā par talantiem.
„Un, ataicinājis desmit no saviem kalpiem, viņš tiem iedeva desmit minas un sacīja tiem: pelnaities ar to, iekāms es pārnākšu.”(Lūkas 19:13).
Kungs ataicināja savus kalpus un iedeva tiem talentus. Viņš atstāja viņiem konkrētu instrukciju par to, kas kalpiem ar šiem talentiem bija jādara, un konkrēti, – jālaiž apgrozībā un jāpavairo.Palūkosimies uz šiem trim cilvēkiem un uz to, kā Kungs, pēc tam, kad bija atgriezies, komentēja to darbu, ko katrs no viņiem bija paveicis.
„Tūlīt nogāja tas, kas bija dabūjis piecus talentus, darbojās ar tiem un sapelnīja vēl piecus. Tā arī tas, kas bija dabūjis divus, sapelnīja vēl divus klāt.”(Mateja 25:16-17).
Mēs redzam, ka pirmie divi cilvēki bija sagatavojušies. Tai pašā brīdī, līdzko viņi no kunga saņēma talentus, tie devās un sāka izpildīt viņa uzdevumu. Šeit ir teikts, ka viņi nogājapielietoja talentus un sapelnīja citus talentus. Šie cilvēki velti netērēja laiku, bet darbojās, lai iegūtu peļņu.Šie cilvēki nebaidījās pārpūlēties, jo viņi vēlējās atnest savam saimniekam peļņu.Pirmais cilvēks pieciem pievienoja vēl piecus talentus, otrs – diviem pievienoja vēl divus talentus.Šodien Dievs aicina mūs uz to, lai mēs velti netērējam laiku. Laiks negaida! Laiks iet! Jēzus teica, ka Viņam jāstrādā, kamēr ir diena, kamēr ir gaišs, kamēr nav iestājusies nakts.
„Tad Jēzus viņiem sacīja: “Vēl mazu brīdi gaisma ir pie jums. Staigājiet, kamēr jums ir gaisma, lai tumsība jūs neapņem. Jo, kas tumsā staigā, nezina, kurp viņš iet.”(Jāņa 12:35).
Kamēr vien mums ir spēks, veselība, spirgtums, mums visiem jāstrādā Dieva Valstības labā. Kamēr mēs spējam domāt un radīt, mums nav jātērē laiks velti, un mums nav jābaidās strādāt.Kungs deva savu novērtējumu tam, ko paveica šie divi kalpi:
„Viņa kungs sacīja tam: labi, tu godīgais un uzticīgais kalps. Tu esi bijis uzticīgs pār mazumu, es tevi iecelšu pār daudzumu. Ieej sava kunga priekā.”(Mateja 25:23).
Ir jēga sevi ieguldīt Dieva Valstības darbos, jo par to ir balva un paaugstinājums no kungu Kunga un ķēniņu Ķēniņa – Jēzus Kristus!Lai Dievs jūs šodien svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.