Es visu spēju, Tā spēka kas mani dara stipru!

Es sveicinu jūs, dārgie Dieva bērni, mūsu rubrikā „Ikdienas vārds garīgajam stiprinājumam”! Es lūdzu, lai Dieva žēlastība piepilda šodien jūsu dzīvi.Mēs ar jums runājām par to, ka ir šīs pasaules gudrība un Dieva gudrība. Dieva gudrība ir daudz pārāka par cilvēka gudrību. Dieva gudrība ir paredzēta mūsu godam. Un Dievs ir gatavs padalīties ar mums Savā gudrībā, ja mēs pēc tā slāpsim. Dievs ir gatavs atklāt mums ar Svēto Garu mūsu dzīves noslēpumus, ja mēs tieksimies un tuvosimies Viņam. 
„…Jo kurš cilvēks zina, kas ir cilvēkā, kā vien cilvēka gars, kas ir viņā. Tāpat arī neviens nespēj izprast to, kas ir Dievā, kā vien Dieva Gars.  Bet mēs neesam dabūjuši pasaules garu, bet to Garu, kas nāk no Dieva, lai saprastu, ko Dievs mums dāvājis.”(1 Kor.2: 11-12).
 Saskaņā ar Dieva vārdu, mums jau ir dāvāts viss, kas mums ir vajadzīgs, lai mēs īstenotos šajā dzīvē. Mums jau ir dāvāts no Dieva viss, kas nepieciešams pilnvērtīgai dzīvei. Nav tādas vajadzības mūsu dzīvē, par kuru Dievs vēl nebūtu parūpējies. Vienīgais kas mums vajadzīgs, tas ir iepazīt Dievu un Viņa dārgos apsolījumus, lai mēs varētu pārvarēt pasaulē valdošo iekāri un īstenot savu aicinājumu Dievā.  
“Mums jau Viņa dievišķais spēks ir dāvinājis visu, kas vajadzīgs dzīvībai un dievbijībai Tā atziņā, kas mūs ir aicinājis ar Savu godību un spēku.  Ar to Viņš mums ir dāvinājis ļoti lielus un dārgus apsolījumus, lai jums ar tiem būtu daļa pie dievišķas dabas, jums, kas esat izbēguši no tā posta, kas kārību dēļ ir pasaulē”.(2 Pētera 1: 3-4).
 Un tātad, Dievs mums šodien saka: 
“piesauc Mani, tad Es tevi uzklausīšu un tev atklāšu lielas un brīnišķas lietas, kas tev nebija zināmas. ” (Jerem.33: 3).
 „…nepieejamo, kas tev nebija zināms” – tas ir tas, ko tu nekad nesasniegsi bez Radītāja. Bet kopā ar Dievu, tev viss būs pa spēkam.Jēzus teica, ka bez Dieva mēs nespējam darīt ne nieka. 
”Palieciet Manī un Es – jūsos. Kā zars nevar nest augļus no sevis, ja tas nepaliek pie vīnakoka, tāpat arī jūs, ja nepaliekat Manī.  ES ESMU vīnakoks, jūs tie zari. Kas Manī paliek un Es viņā, tas nes daudz augļu, jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt. ”. (Jāņa 15:4-5).
 Jūs esat Dieva radīti ar mērķi un par šo mērķi Dievs jau ir teicis Savā vārdā. 
„šī tauta, ko Es esmu Sev izredzējis, lai pauž Manu slavu! ” (Jesaja 43:21).
 Tādā mērā, kā jūs izpētīsiet Rakstus un kontaktēsieties ar Dievu, patiesības sēkla tiks dēstīta un iesakņosies jūsu sirdīs. Pateicoties Svētā Gara darbībai jūsos, jūs iegūsiet izpratni un atklāsmi par dzīves jēgu, par jūsu dzīves aicinājuma detaļām, kā arī par to, kā iespējams īstenot šo aicinājumu.Atmetiet jebkādas domas par to, ka jums dzīvē kaut kas var izdoties bez Dieva. Tas nekad nenotiks, jo jūs esat radīti priekš Viņa. Jūs esat radīti, lai baudītu sadraudzību ar Dievu un pārstāvētu Viņu šajā pasaulē.Kad grēks ienāca pasaulē un atdalīja mūs no Dieva, tādā veidā noārdot saiknes sistēmu starp mums un Dievu, tad Dievs mūs pāratjaunoja Kristū. Tādā veidā Dievs no jauna atjaunoja saikni starp Sevi un cilvēkiem, pateicoties Jēzus Kristus upurim Krustā. Tāpēc, jūsu liktenis, jūsu aicinājums, jūsu laime un dzīves pilnība atrodas tikai Dievā, tikai Jēzū Kristū. Tikai Jēzus Kristus ir ceļš, patiesība un dzīvība. Jebkura cilvēka neatkarība no Dieva ir solis pretī bezdibenim. Bet ,ja mēs paliekam Dievā, Viņa vārdā un sadraudzībā ar Viņu, tad Viņš paliek mūsos un ar mums, un tad mēs varam droši teikt: „Es visu spēju, Tā spēka kas mani dara stipru!”Lai Dievs jūs bagātīgi svētī!Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.