Neskumsti, ja tev šķiet, ka Dievs neatbild uz tavām lūgšanām, bet turpini lūgt!

Veiksmīgu dienu, dārgie draugi! Jau vairākas dienas mēs apspriežam Bībeles notikumu par sievieti, kura pieņēma lēmumu vērsties pie Jēzus pēc palīdzības, un, patiesībā viņa to arī izdarīja.
„Un no turienes Jēzus aizgāja un atkāpās Tiras un Sidonas robežās. Un redzi, viena kānaāniešu sieva, kas nāca no tām pašām robežām, brēca un sacīja: “Ak, Kungs, Tu Dāvida dēls, apžēlojies par mani! Manu meitu ļauns gars nežēlīgi moka.” 
Bet Viņš tai neatbildēja neviena vārda. Tad Viņa mācekļi pienāca, lūdza Viņu un sacīja: “Atlaid to, jo tā brēc mums pakaļ.” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Es esmu sūtīts vienīgi pie Israēla cilts pazudušajām avīm.” Bet tā nāca, metās Viņa priekšā zemē un sacīja: “Kungs, palīdzi man!” Bet Viņš atbildēja un sacīja: “Neklājas bērniem maizi atņemt un to nomest suņiem priekšā.”  Bet viņa sacīja: “Tā gan, Kungs! Bet tomēr sunīši ēd no druskām, kas nokrīt no viņu kungu galda.” Tad Jēzus atbildēja un tai sacīja: “Ak, sieva, tava ticība ir liela, lai tev notiek, kā tu gribi.” Un viņas meita kļuva vesela tai pašā stundā.”(Mateja 15:21-28).
Šai notikumā redzam, cik izmisīgi sieviete lūdza Jēzus palīdzību, taču Jēzus neatbildēja uzreiz. Jēzus tā rīkojās ar konkrētu mērķi, kuru mēs ieraudzīsim nedaudz vēlāk. Taču es vēlos, lai šodien mēs ieraugām to, ka Jēzus klusēšana neapmulsināja un neapturēja šo sievieti. Varbūt arī tu šodien lūdz Dievam palīdzību, tu aizlūdz Dieva priekšā un lūdz par savu bērnu glābšanu, vai arī vēlies, lai tavi bērni mainītu savu attieksmi pret kaut ko, – nav svarīgi par ko konkrēti tu lūdz Dievam. Varbūt tu lūdz Dievam, bet atbildes it kā nav, un tu esi pieņēmis lēmumu vairs nelūgt, jo tev liekas, ka lūgšana nedarbojas. Es pats esmu runājis ar dažiem cilvēkiem, kuri ir vīlušies lūgšanu spēkā, jo viņi ir lūguši, bet ilgstoši tā arī nav saņēmuši atbildi. Savukārt šis notikums ar kānaāniešu sievieti pierāda mums, ka nevajag domāt par to, ka lūgšana nedarbojas vai arī tai nav nozīmes. Vēlos tev teikt, ka arī šodien lūgšana darbojas! Vēl joprojām lūgšanā ir apslēpts milzīgs spēks! Pat ja tev šķiet, ka Dievs tevi it kā nedzird, -tā ir tikai tava iedoma. Lūgšana darbojas! Šī sieviete bija pastāvīga savā lūgumā, savā mīlestībā un lūgšanā. Ir balva par pastāvību un neatlaidību! Šī sieviete nesāka domāt par to, ka lūgšana nedarbojas un tai nav nozīmes. Viņa nepārstāja lūgt, un nekas nespēja viņu pārliecināt vai apstādināt. Nekas nespēja sagraut viņas ticību Jēzum. Dieva aicinājums tev šodien ir šāds: Neskumsti, ja tev šķiet, ka Dievs neatbild uz tavām lūgšanām, bet turpini lūgt! Ja esi pieņēmis lēmumu lūgt Dievu un saņemt no Viņa palīdzību, neatkāpies! Lūdz līdz brīdim, kamēr saņemsi prasīto, jo lūgšana darbojas. Jēzus teica:
 ”Lūdziet, tad jums taps dots……jo ikviens, kas lūdz, dabū..”.(Mateja 7:7-8).
 Vēl Viņš teica, ka mums 
 ”..būs lūgt Dievu un nebūs pagurt.”(Lūkas 18:1).
Lai Dievs jūs svētī! Līdz rītdienai. Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.