Katra patiesa kalpošana sākās Dieva klātbūtnē IV

Lai miers un žēlastība vairojas jūsos Jēzus Vārdā!Es vēlos turpināt aplūkot klasisko piemēru no Jesajas grāmatas par kalpošanas sākšanu Dieva klātbūtnē. Līdz šim esam redzējuši, ka šāds dzīvesveids ļauj mums skatīt lietas no Dieva perspektīvas. Tas mums arī palīdz izprast pašiem sevi. Mēs redzējām, ka laika pavadīšana ar Dievu palīdz pārveidot mūsu raksturu un atbrīvoties no kompleksiem.Šodien mēs apskatīsim vēl citu momentu, kas notika templī ar Jesaju kad viņš bija pietuvojies Dievam.Jesaja redzēja vajadzības, kas ir būtiskas Dievam tieši šinī brīdī.
„Un es dzirdēju Tā Kunga balsi sakām: “Ko lai Es sūtu? Kas būs mūsu vēstnesis?” Tad es atbildēju: “Redzi, es esmu še, sūti mani!””(Jesaja 6:8)
Mēs varam būt nodarbināti ar daudzām labām lietām, tomēr ir specifiskas vajadzības, kas Dieva sirdij ir tuvākas tieši šobrīd, un Viņš zina, ka esat spējīgi tās paveikt. Par šīm vajadzībām var uzzināt tikai pagriežot dzirdīgas ausis uz Viņu.Martas kļūda Jēzus ciemošanās laikā bija tā, ka viņa bija pārāk aizņemta ar vēlēšanos pabarot Jēzu un Viņa mācekļus ar fizisko barību. Tai pašā laikā daudz svarīgāk bija pabarot Jēzus Garu vienkārši klausoties un pavadot laiku kopā ar Viņu. Marija to bija sapratusi pareizi un par to tika atalgota.
„Atgadījās, ka viņi, tālāk ejot, nonāca kādā ciemā. Tur kāda sieva, Marta vārdā, uzņēma Viņu savā namā.  Un viņai bija māsa, vārdā Marija, tā apsēdusies pie Tā Kunga kājām, klausījās Viņa vārdos.  Bet Marta, aizņemta ar daudzām rūpēm par to, kā Viņu apkalpot, pienāca un sacīja: “Kungs, vai Tu neko nesaki par to, ka mana māsa mani atstājusi, lai es viena kalpotu? Saki jel viņai, lai viņa man palīdz.”  Bet Tas Kungs viņai atbildēja, sacīdams: “Marta, Marta, tu rūpējies un zūdies par daudzām lietām. Bet tikai vienas lietas vajag, Marija sev izraudzījusies labo daļu, tā viņai netaps atņemta.” (Lūkas ev. 10:38-42)
Vai tu esi tik aizņemts ar kalpošanu, ka nav laika pavadīt laiku ar Kungu? Kā tu zināsi vai iepriecini Viņu vai nē, ja nebūsi veltījis laiku ieklausoties Viņa vērtējumā par tavu darbību? Ir ļoti svarīgi attīstīt jūtīgu sirdi, kas var viegli atpazīt Dieva vēlmes. Šādu sirdi varam iemantot saprotot, ka kalpošanai jāsākas ar Dieva klātbūtni.Šis jums ir Dieva Vārds šodienai! Lai Dievs palīdz jums attīstīt jūtīgu dvēseli, jums turpinot izmantot savas dāvanas un spējas kalpojot Dievam Jēzus Vārdā! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.