Iedziļinies sevī un mācībā! /Veselīgas mācības spēks/ (Mācītājs Rufus Adžiboije)

Lepns cilvēks ir koncentrējies tikai uz sevi, un tas ir sākums viņa krišanai un degradācijai. Savukārt Dievs vēlas, lai mēs, attīstot sevī pazemīgu sirdi, iemantojam Dieva raksturu. Man jāattīsta sevī pazemība. Tieši to Dievs šobrīd vēlas darīt ar Savu tautu.Mēs runājām arī par to, ka viena no lepnības izpausmēm ir vēlēšanās visus padarīt vienlīdzīgus. Bet Dieva namā pastāv kārtība. Draudzes galva ir Jēzus, un Viņš pakļaujas Tēvam. Dievs katram Savam bērnam ir noteicis savu vietu. Dieva ģimenē ir jaunākie un vecākie, ir noteikta Dieva kārtība, par kuru teikts Rakstos. Un Dieva Valstībā mēs varam piepildīt Dieva gribu uz zemes tikai caur paklausību un pakļaušanos tai kārtībai, kuru noteicis Dievs. 
 „Savā starpā turiet tādu pat prātu, kāds ir arī Kristū Jēzū, kas, Dieva veidā būdams, neturēja par laupījumu līdzināties Dievam, bet Sevi iztukšoja, pieņemdams kalpa veidu, tapdams cilvēkiem līdzīgs; un, cilvēka kārtā būdams, Viņš pazemojās, kļūdams paklausīgs līdz nāvei, līdz pat krusta nāvei!”(Filipiešiem 2:5-8).
 Lai piepildītu Dieva gribu uz zemes Jēzus atlika malā Savu vienlīdzību ar Dievu, Savu slavu un pakļāvās Dievam Tēvam. Arī mums, lai piepildītu Dieva gribu ir jāpakļaujas garīgajai subordinācijai. Jēzus neko nedarīja pats no Sevis, bet visus Savus vārdus un rīcību saskaņoja ar Tēvu. Es nevarēšu pārstāvēt Dievu, ja darīšu savu.Mums jājūt kā Kristum, mums jādomā kā Kristum, – un tāpēc jāatliek malā sava slava un savs svarīgums. Dieva gribas piepildīšana ir atkarīga no subordinācijas un pakļaušanās principu izpildīšanas.                 Dievs saka, lai esam pazemīgi. Man pašam ir jāpakļaujas Dieva un to cilvēku priekšā, zem kuru varas Viņš mani ir nolicis. Jēzus labprātīgi pazemojās un pieņēma kalpa statusu. Dieva namā nedrīkst pastāvēt sacensība cilvēku starpā, jāfokusējas uz to, kā un ar ko mēs varam kalpot. Man jākoncentrējas uz to, lai būtu par Dieva kalpu.Jēzus pazemojās caur paklausību, un Viņš bija paklausīgs līdz pat nāvei, jo zināja, ka tāda ir Dieva griba.Jēzus bija koncentrējies uz Dieva gribu, un ne Sevi, tāpēc sāpes un ciešanas pie Krusta nevarēja Viņu atturēt no Dieva gribas piepildīšanas. Par to Dievs paaugstināja Jēzu un deva Viņam Vārdu, kas augstāks par jebkuru citu vārdu.Paaugstināšana nāk no Dieva – par pazemību un paklausību. Ja gribi, lai tevi paaugstina – tev jākļūst par kalpu, jāzemojas, jābūt paklausīgam Dievam un Dieva varai. 
„Tāpēc arī Dievs Viņu ļoti paaugstinājis un dāvinājis Viņam Vārdu pāri visiem vārdiem, lai Jēzus Vārdā locītos visi ceļi debesīs un zemes virsū un pazemē un visas mēles apliecinātu, ka Jēzus Kristus ir Kungs Dievam Tēvam par godu.”(Filipiešiem 2:9-11).
  

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.