Izturieties ar cieņu pret Dieva Vārdu! II

Dārgie draugi, lai vairojas jums šodien miers un labvēlība no tā Kunga! Šodien es gribētu turpināt sarunu par tēmu, kuru aizsākām vakar, – Dieva Vārda svarīgums, loma, kādu Dieva Vārds spēlē mūsu dzīvē. Šodien pievērsīsim uzmanību dažām Jēzus pamācībām, kuras atklāj Dieva Vārda svarīgumu.
„Tāpēc ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un dara, pielīdzināms gudram vīram, kas savu namu cēlis uz klints. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās šim namam virsū, nams tomēr nesabruka; jo tas bija celts uz klints. Un ikviens, kas šos Manus vārdus dzird un nedara, pielīdzināms ģeķim, kas savu namu cēlis uz smiltīm. Kad stiprs lietus lija un straumes nāca un vēji pūta un gāzās namam virsū, tad tas sabruka; un posts bija liels.” (Mateja, 7:24-27).
Šai Rakstu vietā mēs redzam, cik svarīga ir pareiza attieksme pret Dieva Vārdu. Vakar Dievs caur Mozu runāja uz mums par to, ka Dieva Vārds – tā ir mūsu dzīve un ka caur pareizu attieksmi pret to Dievs pagarina mūsu dienas uz zemes. Jebkuras celtnes pastāvēšanas ilgums ir atkarīgs no tās pamatiem, no tā, cik šie pamati ir izturīgi. Šodien Dievs mums saka, ka pamati mūsu dzīvei, mūsu attiecībām, mūsu uzņēmumam un visam tam, ko mēs ceļam un radām šai dzīvē, ir atkarīgi no tā, cik daudz Dieva Vārda ir ieguldīts šais pamatos un cik paklausīgi tam mēs esam. Jēzus saka, ka gudrs cilvēks ir tas, kurš klausās un pilda Viņa Vārdu. Dārgie draugi, cik dārgs jums ir Dieva Vārds? Cik daudz laika jūs veltāt Vārdam, lai to lasītu un tajā iedziļinātos, to pārdomātu un uzklausītu, to studētu un mācītos no galvas? Jūsu dzīves pamatu izturība un stiprums, jūsu spēja izturēt dzīves uzplūdus, grūtības un likstas ir atkarīga no tā, cik nopietni jūs izturaties pret Vārdu. Jāatzīmē, ka jebkura cilvēka dzīvē, neatkarīgi no tā, kā mēs attiecamies pret Vārdu, mēdz būt nelabvēlīgi apstākļi un situācijas. Negatīvi notikumi atgadās katra cilvēka dzīvē – gan to, kuri mīl Dievu, gan to, kuri Dievu nemīl. Grēkā krišanas dēļ šai pasaulē notiek traģēdijas, ir sastopamas sāpes un grūtības. Bet tiem, kuros ir Dieva Vārds, ir stiprs pamats zem kājām, un, kad atnāk lietus, plūdi utt. – tas viss atnāk un aiziet, bet tāda cilvēka nams joprojām stāv, jo tas būvēts uz Dieva Vārda. Es lūdzu par tevi šodien, lai tad, kad tavā dzīvē atnāks pārbaudījumi, tavs nams nesabrūk, bet iztur. Tāpēc neaizmirsti, ka tev jāveido pareiza attieksme pret Dieva Vārdu, jāiemācās to pieņemt un celt savu dzīvi, balstoties uz Dieva Vārdu.Esiet svētīti! Līdz rītdienai! Mācītājs Rufus Adžiboije

Līdzīgi raksti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.